Video įrašą peržiūrėjo jau daugiau kaip milijoną kartų: ar tai sniego nuošliauža, ar nežemiškos civilizacijos kosminio laivo kritimo vieta? Geografijos lektorius aiškina, ką Antarktidos nuotraukoje pamatė internautai (Video)  (1)

Populiariame „Youtube“ kanale, kuris nepaliaujamai skleidžia sąmokslo teorijos, žiūrovus bandoma įtikinti, kad ties Antarktidos žemyno krantais esančioje saloje įvykusi sniego nuošliauža iš tikrųjų yra nežemiškos civilizacijos kosminio laivo kritimo vieta, rašo livescience.com.

„SecureTeam10“ kanale pasakojama, kad paslaugos „Google Earth“ pateikiamose Pietų Džordžijos salos nuotraukose matomi nežemiškos civilizacijos kosminio aparato, įsirėžusio į kalno šlaitą ir nemenką atstumą slydusio ledu, likučiai.

Nuotraukoje iš tiesų matomas įbrėžimas ledyne netoli 2935 m aukščio Pageto kalno, kuris yra britų kontroliuojamoje saloje, esančioje toli į pietus nuo Argentinos. Ilgas brūkšnys driekiasi nuo pagrindinės sniego ir ledo griūties zonos iki balto objekto, kuris atrodo įstrigęs sniege, padengusiame ledyną.

Kylio universiteto (JK) fizikinės geografijos lektorius Richardas Walleris tvirtina, kad iš tiesų nuotraukoje yra matoma nuošliauža, kurios metu vienas didelis ledo luitas nuslydo kur kas toliau nei likęs nušliaužęs sniegas, o tas objektas, kuris matomas brūkšnio gale, yra būtent tas ledo gabalas. Kas, tiesą sakant, yra akivaizdu ir eiliniam stebėtojui, negirdėjusiam „SecureTeam10“ pasakojimų apie ateivius.

Bet tai nesutrukdė „SecureTeam10“ pritraukti daugiau kaip milijono vaizdo įrašo ir pasakojimo peržiūrų – šiame kanale dauguma sąmokslo teorijų nupasakojimų sulaukia bent 100 tūkst. peržiūrų.

Aut. teisės: 15min.lt

(6)
(8)
(-2)

Komentarai (1)