Štai kaip reikia laimėti loterijose – ekonomistas, „nulaužęs“ sistemą ir laimėjęs gausybę loterijų, atskleidė savo sėkmės formulę  (10)

Yra keturis kartus didesnė tikimybė būti nutrenktam žaibo nei laimėti loterijoje. Tačiau tokia tikimybė tikrai negalioja Stefanui Mandelui, ekonomistui, kuris loterijose laimėjo jau 14 kartų.Pirmus du kartus Mandelis laimėjo, dar gyvendamas gimtojoje šalyje, Rumunijoje. Jis bandė užsidirbti pakankamai pinigų, kad galėtų su savo šeima ištrūkti iš tuomet dar komunistinės šalies.

O tai padaryti vien iš skurdaus atlyginimo, kuris tuo metu buvo vos 88 JAV doleriai per mėnesį, buvo neįmanoma. Tad, laimėjęs pirmosiose loterijose, jis su šeima persikėlė į Izraelį ir ten vėl sugebėjo laimėti 12 loterijų.

Daugelis loterijos laimėtojų netikėtai gautas didžiules pinigų sumas išleidžia įsigydami prabangius namus ir automobilius, dažnai toliau ir dar gausiau lošdami iššvaisto pinigus ir po savęs palieka teisminių ieškinių laviną. Robertas Pagliarinis, finansų planuotojas, Business Insider patvirtino, kad norėdami išvengti tokio scenarijaus, loterijų laimėtojai turėtų sukurti „finansinę trejybę“, kuri padėtų planuoti savo finansinę ateitį.

„Tai apima advokatą, asmenį, kuris būtų atsakingas už mokesčius ir finansinį patarėją“, - sakė Pagliarini‘s. „Ši svajonių komanda gali padėti jums priimti protingus finansinius sprendimus ir padėti planuoti ateitį. Jie taip pat padės apsisaugoti nuo žiniasklaidos dėmesio ir išaugusių pinigų prašymų ir prašytojų“.

Pagliarini‘o teigimu, pagrindinis būdas susitvarkyti su staiga užplūdusiais pinigais yra ramus ir sutelktas dėmesys į ilgalaikį ir pragmatišką finansinį planavimą.

Bet grįžkime prie Mandelio ir jo sėkmės. Nors, ne viskas buvo taip sklandu. Už tai, kad sugebėjo „nulaužti“ Virdžinijos loteriją, jis buvo nuteistas ir turėjo Izraelio kalėjime praleisti 20 mėnesių. Tačiau dabar jis ramiai gyvena Vanuatu, Pietų Ramiajame vandenyne esančiame salyne, garsėjančiame įspūdingais ugnikalniais ir kriokliais.

Nors Mendelio naudojama schema anksčiau buvo teisėta, bet dėl naujųjų JAV ir Australijos įstatymų jos panaudoti negalėsime. Dabar šiose šalyse negalėsime pirkti loterijos bilietų milžiniškais kiekiais ir juos atspausdinti tiesiog namuose, o tai yra dvi pagrindinės Mandelio formulės taisyklės. Tačiau tai nereiškia, kad tokios formulės negalima pabandyti pritaikyti kitose šalyse.

Štai 6 Mandelio taisyklės, kurios padėjo jam laimėti loterijose:
  1. Apskaičiuokite bendrą galimų kombinacijų skaičių. Pavyzdžiui, loterijai, kurioje reikia išsirinkti 6 skaičius – nuo 1 iki 40 – tai reiškia, kad turėsime 3 838 380 galimų derinių.
  2. Raskite loterijas, kuriose pagrindinis prizas būtų 3 ir daugiau kartų didesnis už galimų kombinacijų skaičių.
  3. Surinkite pakankamai pinigų, kad būtų galima sumokėti už kiekvieną skaičių kombinaciją. Mandelis buvo surinkęs 2524 investuotojus, kurie padėjo jam laimėti Virdžinijos loteriją.
  4. Reikės atspausdinti milijonus bilietų su įvairiomis skaičių kombinacijomis. Tai iki šiol JAV ir Australijoje buvo teisėta. Dabar bilietus reikės įsigyti pačioje parduotuvėje.
  5. Pateikite laimėtus bilietus loterijų organizatoriams.
  6. Laimėkite ir nepamirškite sumokėti savo investuotojams. Mandelis uždirbo tik 97 tūkst. JAV dolerių po to, kai 1987 metais laimėjo 1,3 mln. JAV dolerių dydžio prizą. Tad, reikės dalintis su savo investuotojais.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(47)
(28)
(19)

Komentarai (10)

Visi šio ciklo įrašai