To jau neįmanoma ignoruoti ir tai tikra kosmologinė krizė: nauji duomenys patvirtina, kad Visata plečiasi kur kas greičiau, nei manė mokslininkai

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Giedranatas 2019-11-02 09:10
Gravitacija priklauso nuo atstumo, kuris laikui tekant didėja, todėl nieko nuostabaus kad stabdantis gravitacijos poveikis mažėja, o jam sumažėjus inercija duoda didesnį rezultatą. Vaizdas tarsi centrifugoje. Yra toks dalykas kaip trimatis ar erdvinis sukimosi momentas, o tai reiškia kad objektai vienas nuo kito tolsta savo dominuojančio gravitacijos centro kryptimi, todėl atrodo tarsi antigravitacija. Yra teiginys, kad pati Erdvė turi antigravitaciją, todėl, tai laikant tiesa, nieko nuostabaus tokiuose stebėjimuose nėra.
technologas 2019-11-02 13:19
9% - beveik paklaidos ribose, nematau, kur čia ta "krizė".
mobilunkas 2019-11-02 14:35
o gal apie musu visata yra gretimos visatos, tad musu visata ne tik kad pleciasi savo noru, bet ir per prievarta traukiama i sonus kitu visatu?
vytautas50 2019-11-02 17:57
Šiaip paskutiniu laiku su "kosminėm teorijom" pastovios problemos. Atsiranda visokių variantų kad taip būti negali. O iš to išplaukia gana paprastas paaiškinimas. Visatos kaip tokios nėra. Yra tik didžiulis sferinis 3d ekranas prasidedantis kažkur už mėnulio orbitos ir rodantis "multiką" kuriame gali būti kas tik nori nepaaiškinamo. O paties ekrano medžiaga tai ta tamsioji medžiaga. Jei kažkas yra "kietesnio" už žmonės tai suorganizuot jokia problema. Taip kad sėkmės žiūrint visatos iliuzijos multiką ir rimtais veidais galvojant kad tai realu ir paaiškinama.
bahuriux 2019-11-02 22:48
Ir aišku Žemė plokščia? Jei jau žemę pastatiei į visatos centrą ir uždėjai gaubtą. Šiaip yra hipotezių, kad visata tai didelė 3d holograma (įskaitant viską ir mus ir viską kas yra visatoj) ir ekranas yra, ta prasme visata turi 2d išorinį paviršių, kuriame ir simuliuojama viskas kas yra viduj. tipo vienas paviršiaus ploto vienetas leidžia susimuliuoti atitinkamą tūri. Bet to nei paneigti nei patvirtinti neina, kaip ir tavo pasakų, tai galim ir nesvaigti apie tai. https://www.youtube.com/watch?v=klpDHn8viX8
mindaugas.vaitiekūnas 2019-11-03 01:31
Nori pasakyti, kad objektas, toldamas nuo gravitacijos šaltinio, įgauna vis didesnį greitį tik todėl, kad jėga, kurią vadiname gravitaciją, silpsta? T.y. objektas juda su pagreičiu, o pagreičiui reikalinga energija, kurią objektas ir gauna iš silpstančios gravitacijos poveikio? Aš jau labiau patikėčiau teorija, kad bangos ilgis "fiksuotoje erdvėje" nėra konstanta, t.y. kad šviesos banga, keliaudama milžiniškus atstumus tiesiog išsitempia ko pasekoje ir gaunamas "red shift". Bet mokslininkai apie tai (garsiai) nekalba - greičiausiai tokia versija jau buvo patikrinta ir atmesta
vytautas50 2019-11-03 09:30
Ne žemė apvali ir mėnulis "tikras" kaip ir žemė. Su saule problema. Ji yra bet kadangi randasi už 3d gaubto tai matoma tik jos projekcija gaubte. Be to nėra jokių kitų ateivių civilizacijų nes yra tik žemė, mėnulis, 3d gaubtas-ekranas ir saulė už gaubto. Ir ar yra taip kaip sakau ar taip kaip sako mokslas patikrinti niekaip neįmanoma. Taip kad mano teorija ir mokslo teorijos lygiaverčiai nepatikrinamos.
SaMaras 2019-11-03 09:51
Ok, toli labai neikim, tiesiog kur įsipaišo likę saulės sistemos ar tiksliau būtų sakyt „saulės sistemos“kūnai? projekcijos ar dar po kupolu? jei projekcija, tai ką sako tavo teorija dėl buvusių tyrinėjimo misijų į juos? O iš straipsnio tai vis sužinai naujų dalykų.. „Mokslininkai teleskopą nukreipė į tris ryškias, labai aktyvias galaktikų sistemas, kurios yra vadinamos kvazarais“ kvazaras yra galaktikų sistema.. neblogai..
vytautas50 2019-11-03 10:27
Viskas kas yra už mėnulio orbitos yra iliuzija labai kokybiškame 3d gaubte - ekrane ir kiti saulės sistemos kūnai tame skaičiuje. Taip pat ir paminėti straipsnyje kvazarai. Žmonės turi užsiėmimą studijuoti iliuziją kaip tikintys bibliją. Abiem atvejais beprasmiai užsiėmimai. Jokios kosminės kelionės neįmanomus nes nėra kur keliauti. Šiaip man didelį įtarimą kelia keistai ilgas marsaeigių veikimo laikas. Jie veikia daugiau nei 100 kartų ilgau nei buvo apskaičiuoti. Natūroje jų nėra tik gaunamas simuliacijas signalas su žmonėms norima ir suprantama informacija. Kažkas panašaus kai pasijungi prie kompiuterinio žaidimo ir siunti signalą žiūrovams. Tik šiuo atveju žiūrovai visa žmonija, o kas simuliuoja ir siunčia neaišku.
SaMaras 2019-11-03 10:56
O kas nutinka su siunčiamais kosminiais aparatais? Jie atsimuša ir sudūžta į kupolą, o tada tie kažkas siunčia tą signalą, ar aparatai pagaunami ir sudedami kažkur? Kitas klausimas, o kodėl manai, kad tavo teorija teisinga/teisingesnė nei vyraujanti?
vytautas50 2019-11-03 11:19
Aparatai nutolę tam tikru atstumu už mėnulio orbitos tiesiog išnyksta. Jų skleidžiamas ryšio signalas perimamas ir siunčiamas tarsi nieko neįvyko ir dar iš "teorinės vietos" kur, žmonių skaičiavimais, aparatas turėtų būti. Dėl mano teorijos teisingumo tai klausimą būtų galima užduoti ir atvirkščiai - kodėl visuotinai priimtas variantas teisingesnis. Bet natūroje susidūręs su keista asmenine patirtimi ir man mano teorija priimtinesnė. Kitas momentas esu praktikas ir mėgstu įrodymus. Tikiuosi gruodžio pradžiai turėsiu tokius netiesioginius įrodymus kad mano teorija teisinga. Šiaip tai teorija dėl savęs. Nesiruošiu jos kažkaip skleisti. Ir nėra tam jokio poreikio. Jei viskas vystysis kaip numatyta tai žmonėms yra skirtas jau tos teorijos rezultato paviešinimas apie šio pasaulio ateitį. Bet kad tai viešinti reikalingi argumentai žmonių motyvacijai kad darytų išvadas. 2030
daynewss 2019-11-03 11:19
Dar vienas įrodymas, kad visada lazda turi du galus. Kalbu apie technologijas ir tuos, kurie gyvena po 5D smegenų gaubtu. Psichiškai nesveiki/silpni individai yra lengvai pažeidžiami. Homo sapiens, kaip ir kitos beždžionės, yra socialiniai gyvūnai. Jiems reikia sociumo (Maslou piramidės trečiasis laiptelis). Kadangi visokie nupušeliai yra sociumo atstumiami (evoliucijos dėsniai - sunkinantis išlikimą yra tiesiog atstumiamas, taip didinant grupės išlikimo galimybes), tai jie vedami tų pačių instinktų jungiasi į grupes. Taip jaučiamas psichologinis saugumas ir tas pats išgyvenimo tikimybės padidėjimo instinktas. Taigi, grįžtant prie mano pirmų dviejų sakinių. Technologijos (internetas, skype, FB, kompiuterių paplitimas, TOR) leidžia įvairiems silpnapročiams lengviau jungtis į grupes, tuo pačiu metu lengviau skleisti savo idiotiškas "idėjas".
vytautas50 2019-11-03 11:30
FB paskyrą turėjau kažkada seniai - sunaikinau. Prieš pusmetį vėl susikūriau. Išstudijavau kaip veikia visokie ban ir vėl sunaikinau. Dabar susikūriau vėl bet saugų variantą t.y. nepriklausymas jokioms grupėms ir neturėjimas jokių draugų. Paskirtis - atėjus laikui paviešinti tam tikrą informaciją. Suprantama mokant pinigus kaip už reklamą. Bet yra informacija tikiuosi bus ir pinigai. Primečiau pagal FB įkainius vienos dienos reklama kainuotų apie 6 milijonus €.
Darius995 2019-11-03 11:45
O kodėl tas gaubtas būtent ties Mėnulio orbita? Kodėl ne ties Oorto debesiu? Arba kodėl ne ties Jūsų kambario riba? Gal klaviatūra ar telefonas, kurį dabar liečiate, tėra tiesioginė projekcija į Jūsų sąmonę ir realiai neegzistuoja? Pasigendu loginio išbaigtumo Jūsų teorijoje.
Kū? 2019-11-03 11:58
Musu rusies evoliucinis katalizatorius - vaizduote.
SaMaras 2019-11-03 11:59
Na bet gali pasidalinti savo įžvalgomis.. jei tavo teorija turi spragų tuomet apie jas galima padiskutuoti, jei nepaneigiama, gal susirasi šalininkų, gal reikalaus kokių nežymių korekcijų, ir išlindus neatitikimams jau dabar galėsi ją konkrečiau išdirbti, o ne laukti kažkokio momentu kur paaiškės arba nepaaiškės kažkas
vytautas50 2019-11-03 12:07
Čia tik mažas mano teorijos elementas todėl ir nesimato logikos. O kaip minėjau visa teorija dėl manęs asmeniškai. Žmonės ir taip juodai susipainioję visokiose teorijose ir tikėjimuose. Nėra prasmės dar bloginti padėtį. Ir šiaip mažiau žinosit ilgiau gyvensit. Man prireikė daug laiko kad "pagauti kampą" ir buvo laikas kada diskutavau. Dabar diskusijos baigtos ir reikalingi konkretūs įrodymai. Jei kiek reikės viešinti tai labai minimali ir būtina informacija žmonėms. Tiesa internete jau paskelbta ta info kuri turėtų būti paskelbta. Tik reik paspaust reklamos mygtuką. Bet kol kas anksti. O jei nebus įrodymų tai ir iš viso reiks išjungti serverį kuris už nugaros ūžia bei eilinį kartą sunaikinti FB paskyrą nes dėl savęs man jos nereikia.
qrad 2019-11-03 13:59
Nenoriu įžeisti, bet gal tu kreipkis laiku į medikus, žmogau. Paskaičius tavo postus ir mintis, susidaro toks vaizdas, kad su galva ir psichika vystosi rimtos problemos.
vytautas50 2019-11-03 14:15
Buvo laikas žinok tikrino ir nieko nerado. Viskas idealu. Patarė toliau vystyti savo idėjas nes jos nekenkia nei man nei kitiems. O galvoti kitaip nei visi niekas nedraudžia. Bent kol kas. Tuo labiau kad joks tikėjimas, sekta ar dar kažkas net neplanuojama kurti. Jokie pasekėjai taip pat nedomina. Viskas dėl savęs. O konkrečiu atveju pasidalinta supratimu atrakcijai. Jūs turit visuotinai priimtą variantą ir neturit galimybės man įrodyti kad jis teisingas. O aš turiu savo bet net neturiu tikslo kažką įrodinėti. Nors pvz kažkuriuo momentu gali baigtis simuliacija ir nutrūkti ryšys su visais palydovais esančiais už mėnulio orbitos. Manau būtų pakankamas įrodymas. Toks tarp kitko. Iliuzijos tyrinėjimas beprasmiškas tai kam dar suteikti žmonėms tokią galimybę.
mindaugas.vaitiekūnas 2019-11-03 16:40
Atėjo laikas pripažinti, kad vytautas50 išnarpliojo mūsų klastą. Taip, už Mėnulio yra projekcija. Tik ji nebuvo pastatyta žmonijai mulkinti - mulkinom tave vieną. Visa žmonija žino, kad ji ten yra - visa žmonija ją ir pastatė. Visas pasaulis sukurtas taip, kad apgaudinėtų tave. Tu išskirtinis mūsų visų eksperimentas. Tu ypatingas. Tačiau dar ne visi taškai sudėti į savo vietas. Tau beliko išsiaiškinti kodėl visa tai darėm. Pagalvok kaip tai galėtum padaryti. Per daug nepatarinėsiu, bet gal jau ženk ten iš kur "niekada" negrįžtama