Š. Korėjos diktatorius gyvas ar miręs? Kas nutiko su Kim Jong Unu - gyvenimo įpročiai, kurie pražudo net visagalius diktatorius  ()

Neseniai Šiaurės Korėjos lyderis buvo pradingęs iš visuomenės akiračio. Spauda spėliojo, ar jis dar gyvas, ar jam buvo padaryta sunki širdies operacija. Dabar skelbiama, jog jis vėl yra sveikut sveikutėlis.


Kad 36 metų Šiaurės Korėjos diktatorius būtų visai sveikas, sunku patikėti. Jis garsėja savo nesveiku gyvenimo būdu.

1,70 m ūgio vyras sveria 130 kg ir neabejotinai turi didelį antsvorį. Kai 2011 m. jis atėjo į valdžią, svėrė tik 90 kg.

Ementalis ir gyvačių vynas

Kim Jong Unas labai mėgsta šveicarišką „Ementalio“ sūrį, kurį jis importuoja dideliais kiekiais. Šį sūrį diktatorius pamėgo dar tada, kai mokėsi Šveicarijoje, Berno kantone. Spauda jau prieš porą metų rašė, kad jis valgo per daug sūrio.

Taip pat žinoma, kad Kim Jong Unas mėgsta rengti valgymo ir gėrimo puotas. Kad sustiprintų savo vyriškumą, jis kasdien geria gyvačių vyną. Paprastai tai būna prabangus raudonasis vynas, kuriame mirkoma gyvatė.

Mėgstamiausi Šiaurės Korėjos lyderio valgiai yra sušiai, daromi iš riebiausios tuno dalies, japoniškas jautienos kepsnys „Kobe“ ir įvairūs patiekalai iš raudonos mėsos.

Prie valgio jis leidžia sau išgerti. Kasmet jis importuoja už 30 mln. dolerių brangių stipriųjų gėrimų, pavyzdžiui, viskio ir konjako. Ypač vertina „Hennessy“.

Po pietų Kim Jong Unas mėgsta užsirūkyti gerą cigarą, pavyzdžiui, „Yves Saint Laurent“, rašo šveicarų portalas Blick.ch.

Aut. teisės: alfa.lt
Autoriai: Gražina Vasiliauskienė
(7)
(33)
(-26)

Komentarai ()