Linkomanija.net neveikė dėl problemų serveriuose  (0)

Viena didžiausių Lietuvos failų dalinimosi svetainių Linkomanija.net pirmadienio rytą tapo nepasiekiama. Svetainės administratoriai teigia, kad tinklalapis „nulūžo“ dėl problemų serveriuose, o ne dėl kokių nors svetainei pritaikytų sankcijų.

Tai, kad tinklalapis tapo nepasiekiamas, žmonės pastebėjo vakar dar apie 11 val. ryto. Po kurio laiko tinklalapio administratoriai patvirtino, kad svetainė neveikia, ir jie bando išspręsti problemas. „Laikini nesklandumai serverių masyve. Mes darome viską, ką galime, kad „Linkomanija“ jums veiktų kuo greičiau“, – socialiniuose tinkluose „Twitter“ ir „Facebook“ pranešė svetainės administratoriai.

Anksčiau Lietuvos interneto paslaugų tiekėjus norėta įpareigoti užblokuoti prieigą prie Linkomanija.net. Tokių užmojų turėjusi Lietuvos antipiratinės veiklos asociacija (LANVA) teigė, kad svetainėje dideliu mastu vykdomi autorių teisių pažeidimai. Tačiau Informacinės visuomenės plėtros komitetas (IVPK) atmetė LANVA prašymą ir patarė jį peradresuoti Lietuvos teismams, esą tik jie gali priimti sprendimą dėl tinklalapių blokavimo.

Kelias valandas trukę sutrikimai pirmadienio popietę buvo sutvarkyti, svetainė vėl yra pasiekiama.

Aut. teisės: 15min.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: