Trūksta idėjų Valentino dienai?  (4)

Kur jau čia moderniame pasaulyje apsieisi be Valentino dienos? Vis tik jei nėra kur dėtis, o idėjų štilis įspeitė į kampą, išeitį galbūt rasite paskaitinėję, ką savo mylimosioms ar mylimiesiems dovanoti siūlo šmaikščiai nusiteikęs portalas „Gizmag.com“.

USB tulpynėlis Tam tikra prasme „daugiafunkcinis“ dalykas: trumpų nuotolių futuristai jame turėtų įžvelgti jau ne už kalnų esančios kovo 8-osios perspektyvas… Daugiafunkcionalumo šiam 24 JAV dolerius kainuojančiam išradimui tikrai nestinga: ir gėlės, ir amžinos, ir visas jų darželis, ir prie kompiuterio ne tik tinka, bet ir kuo puikiausiai veši, ir laistyt nereikia, ir naudojimosi kompiuteriu galimybes praplečia.

Plakančios širdelės-pagalvėlės Taip, jos vibruoja. Ir ne bet kaip, o specialiu širdies plakimo ritmu, kuris neva ramina nervinę sistemą. Sunku pasakyti kodėl, tačiau gamintojai siūlo dviejų dydžių širdeles. Beje, prieš išsitraukiant iš krūtinės ir dovanojant, verta nepamiršti šios širdies įjungti (turėtų būti įspūdingiau), o prieš tai – pamaitinti 9V elementais.

Skaitmeninė juvelyrika Sidabrinis žiedelis <3 skirtas nebūtinai žiedų valdovams. Ką reiškia simboliukas <3, ko gero, daug pasakoti neverta. Jei per daug sentimentalu, yra juvelyrinių alternatyvų. Pavyzdžiui, papuošalai (žiedeliai, auskarai, apyrankės) su „Macintosh“ kompiuterio įjungimo mygtuko simboliu.

Aromatingasis USB USB laikmenos atmaina, kuria naudojantis patalpoje pasklinda malonus aromatas. Išsirinkti tikrai bus iš ko – gamintojai siūlo daugiau kaip 100 rūšių kvepiančiųjų USB. Jei reikia – bus ir su „svarovskiais“…

Monitoriaus valymo kempinėlės-gyvūnėliai Kvepia citrinomis. Sako, tai padeda susikaupti ir praskaidrinti galvą. Bet labiausiai – kai monitoriuje nieko nebematyti, ir nori nenori prisieina nuo jo nuvalyti dulkių klodus. Tinka viskam – stacionarių kompiuterių monitoriams, nešiojamiems kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir t. t. O ir zoologinis arsenalas platus – arklys, tigras, triušis, antis, dramblys, žirafa, gorila, paršelis ir net šnauceris.

Plaštakų šildikliai Panašu į skrudintą duonos riekelę? Panašu ne tik vizualiai, bet ir termiškai. Šitos riekelės iš tiesų šildo. Aktualus niekutis tomis žiemos dienomis, kai užeina speigai. Mūvint tokias riekutes, galima šildytis rankas net ir renkant tekstą klaviatūra. Turi USB jungčių.

Kumštinė pirštinė dviem Nors ir vilnonės, atrodo labai romantiškai :) Nepaleisti mylimosios ar mylimojo rankos bus galima net ir kai labai šalta.

„Žalioms“: kaip susitikinėti su moksliukais Omi M. Inouye knyga „A Girl’s Guide to Dating a Geek “ patars merginoms ir moterims, kaip „išgauti tai, ko norite“ ir „kaip išsidresuoti savąjį moksliuką“. Patarimų stokojančiosios ras ne tik keršto planų rezgimo strategijų, bet ir rekomendacijų, kokia dovanėlė galėtų pradžiuginti savąjį keistuolį.

Parengė Saulius Žukauskas,
sauliuszukauskas01@gmail.com

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (4)