Rinkos naujovė - skalbiamos klaviatūros (Video)  (0)

„Logitech“ pristatė netradicinę vandeniui atsparią kompiuterio klaviatūrą „Logitech Washable Keyboard K310“, kurią galima išplauti ir taip išvalyti nuo dulkių ir nepageidaujamų apnašų.

Be to, patvari konstrukcija dar visiškai nereiškia, jog teks atsisakyti patogios konstrukcijos. Naujosios klaviatūros išlaikė tą pačią mygtukų formą ir išdėstymą.

„Logitech Washable Keyboard K310“ gali būti daug kartų „skalbiama“ rankomis, ją galima panardinti į 28 cm gylį (išskyrus USB laido dalį). Korpuse padarytos vandeniui išbėgti skirtos ertmės leidžia šią klaviatūrą greitai išdžiovinti. Simboliai ant mygtukų yra atspausdinti lazeriu ir padengti nuo ultravioletinių spindulių apsaugančia danga, todėl jie išliks nepakitę ilgą laiką, o patys klaviatūros mygtukai gali atlaikyti iki 5 mln. paspaudimų.

„Mes visi esame patyrę išgąsčio akimirką, kai kavos puodelio ar gėrimo butelio turinys išsipila ant klaviatūros“, – sako „Logitech“ kompiuterio pelių ir klaviatūrų padalinio vyresnioji direktorė Sophie Le Guen. – Kadangi gyvenime nutinka neplanuotų dalykų nepriklausomai nuo to, kiek jų saugotumeisi, „Logitech“ sukūrė klaviatūrą „Logitech Washable Keyboard K310“, kuri po kiekvieno tokio netikėto įvykio atrodys ir veiks kaip nauja“.

Klaviatūra turi funkcinius mygtukus, atskirą mygtukų su skaitmenimis dalį, yra suderinama su „Windows XP“, „Windows Vista“ ir „Windows 7“ operacinėmis sistemomis. Įrenginiui nereikia diegti papildomų tvarkyklių ir jos konfigūruoti – ją užtenka išimti iš pakuotės, prijungti prie kompiuterio ir dirbti galima pradėti nedelsiant.

„Logitech Washable Keyboard K310“ Europos rinkoje pasirodys spalio mėnesį, jos rekomenduojama pardavimo kaina yra 39,99 euro (apie 138 litai). Daugiau apie naujovę žiūrėkite tolesniame video:

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: