Proveržis Šiaurės Korėjoje: blogiausiomis avialinijomis pasaulyje vadinamos „Air Koryo“ atsirado internete (Video)  (3)

Šiaurės Korėjos aviakompanija „Air Koryo“ pagaliau įžengė į interneto erą, leisdama čia užsakyti bilietus skrydžiams šalies viduje, o taip pat į užsienį – Pekiną, Šanchajų, Vladivostoką, skelbia newsru.com. Keleiviams internete siūlomas „patogus rezervavimas... dieną ir naktį“.

„Air Koryo“ – vienintelė aviakompanija pasaulyje, kuriai tarptautinis vežėjų kokybės vertintojas „Skytrax“ skyrė vos vieną žvaigždutę, kas reiškia „labai bloga kokybė“. Tarptautiniuose reisuose ši aviakompanija daugiausia naudoja rusų gamybos „Tupolev“ lėktuvus, o vidaus skrydžiams – orlaivius, pagamintus dar Sovietų Sąjungos laikais.

Mažai kam iš Šiaurės Korėjos piliečių leidžiama keliauti už šalies ribų. Dauguma šių išrinktųjų priklauso valdžios aparatui arba tai – darbininkai, pagal dviejų šalių susitarimą dirbantys Rusijoje.

Skrydis iš Šiaurės Korėjos sostinės į Pekiną kainuoja apie 1200 litų ekonomine klase ir apie 1700 litų verslo klase. Geresnį įspūdį apie pačias avialinijas ir jų kokybę susidarysite peržiūrėję šiuos video:


Aut. teisės: 15min.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (3)