Analitikai: „Nokia“ ir „Microsoft“ turi resursų atsitiesti išmaniųjų telefonų rinkoje  (2)

Suomiai „Nokia“ prieš keletą metų buvo neįveikiami. Jie parduodavo ir daugiausiai įprastų, ir daugiausiai išmaniųjų telefonų, tačiau per ilga meilė „Symbian“ operacinei sistemai kompaniją sužlugdė. Atsisakiusi savo vinies į karstą, kompanija nusprendė pereiti į „Microsoft Windows Phone“ pusę.

Žinoma, kol kas neblizga ne tik „Nokia Lumia“ serija, bet ir „Microsoft Windows Phone“ operacinė sistema apskritai, tačiau apie „Microsoft“ įtaką IT rinkai kalbėti net neverta. Analitikai, tuo tarpu, tiki, kad „Nokia“ ir „Microsoft“ turi resursų viską apversti aukštyn kojomis.

Štai banko „Danske A/S“ analitikai padidino savo prognozes, susijusias su „Windows Phone 8” operacine sistema, rašo naujienų agentūra „Bloomberg“. Ankščiau manę, jog per visus 2013 metus „Microsoft“ ir jos partneriams pavyks parduoti tik 23 milijonus išmaniųjų telefonų, paremtų naujausia „Windows Phone 8” OS, dabar kalbama apie 36 milijonus vienetų.

Kiti analitikai primygtinai prašo nenurašyti „Windows Phone 7.8“ operacinės sistemos, kuri varys pigus išmaniuosius telefonus, kaip kad „Nokia Lumia 510”. Šie telefonai taip pat neš pelną, o vis daugiau tokių pigių modelių prognozuoja dar geresnius bendrus „Windows Phone“ OS pardavimus.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(14)
(0)
(14)

Komentarai (2)