Mobiliųjų programų lyderė „App Camp“ plečiasi į Kauną  (0)

Daugumai „App Camp“ vardas žinomas kaip smagus ir audringas, kasmetinis, didžiausias Baltijos ir Skandinavijos šalyse, mobiliųjų programų startuolių renginys, į kurį suvažiuoja Lietuvos ir aplinkinių šalių mobilių programų kūrėjai. 2012 metų lapkritį vykusiame renginyje dalyvavo 450 žmonių iš 12 šalių, buvo pasiūlyta 81 idėja, iš kurių 58 virto produktais, bei 60 stiprių mentorių.


App Camp tikslas – išgarsinti Lietuvą kaip mobilių programų inovacijų šalį. Pasitelkiant talentingiausius mobilių programų kūrėjus App Camp vykdo aktyvią plėtrą Lietuvoje, toliau planuodama įsitvirtinti Skandinavijos regione, Azijos, JAV ir kitose rinkose. App Camp specializacija – mobilių sprendimų įgyvendinimas nuo „proof of concept“ iki mobilios programos inkorporavimo į stambių įmonių verslo procesus, optimizuojant kasdienines veiklas ir prisidedant prie įmonės pelningumo didinimo. App Camp užtikrina visą mobilaus sprendimo gyvavimo ciklą – įskaitant pirmines konsultacijas, dizaino darbus, programavimą, mobilios programos rinkodarą bei mobilaus sprendimo nuolatinį aptarnavimą eksploatuojant realiomis sąlygomis. UAB „App Camp“ yra vertę kuriančių mobiliųjų sprendimų gamybos ir leidybos lyderė Lietuvoje. Jau dabar dirbame su stipriais ir žinomais Lietuvos prekiniais ženklais bei įmonėmis, o taip pat plečiame bendradarbiavimą su tarptautiniais partneriais, tokiais kaip TeliaSonera.

App Camp kartu su Omnitel įgyvendina ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje unikalią iniciatyvą – kartu su universitetais steigiamas mobilių programų laboratorijų tinklas, kurio tikslas, suvienijus akademinę ir verslo bendruomenę, – įkvėpti jaunąją kartą pritaikyti studijų žinias praktiškai ir kurti novatoriškus mobiliuosius sprendimus. 2012-tais metais buvo įsteigtos trys „Mobiliųjų programų laboratorijos“ Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. Laboratorija VU atidaryta bendradarbiaujant su Kinijos telekomunikacijų kompanija „Huawei“, KTU – su „Samsung Electronics Baltics“, Klaipėdoje – su „Sony“. Jau netrukus atvers duris ketvirtoji laboratorija bendradarbiaujant su „Microsoft Lietuva“ bei „Nokia“.

App Camp Kauną mato kaip didelį IT potencialą turintį miestą, vienijantį stiprią programuotojų bendruomenę ir naujų talentų kalvę. Vykdydami aktyvią kompanijos plėtrą norime pasinaudoti šio miesto bei bendradarbiavimo su KTU teikiamomis galimybėmis.

Jei esi patyręs arba mažiau patyręs, bet nemažiau ambicingas iOS arba Android programuotojas, prisijunk prie mūsų komandos.

Mes tau suteiksime išskirtines sąlygas tobulėti ir realizuoti savo gabumus, suteiksime galimybę įgyvendinti savo asmenines idėjas, o tu savo energija bei talentu prisidėsi prie įmonės vizijos įgyvendinimo.

Iki šių metų galo Kaune planuojame suburti stiprias iOS ir Android programuotojų komandas, kurių branduolį sudarys patyrę bei ambicingi žmonės. Išviso per 2013 metus bus suburta 10-ies žmonių komanda Kaune. Todėl, jei nori dirbti stipriausioje šios srities kompanijoje Lietuvoje, dabar pats metas su mumis susisiekti!

Kaip prisijungti prie Kauno komandos arba kaip išbandyti savo jėgas KTU mobilių programų laboratorijoje jums paaiškins ir patars App Camp Kauno skyriaus vadovas Ramūnas Keliuotis. R.keliuotis@appcamp.lt

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(2)
(0)
(0)

Komentarai (0)