Rolls-Royce Wraith nustebins prabanga ir galia (Foto)  (0)

Sensacinga Rolls-Royce Wraith kupė versija buvo pristatyta Ženevos automobilių parodos metu. Tai yra galingiausias iki šiol gamintas Rolls-Royce.

Dviduris automobilis bus aprūpintas galingu 6,6 litrų dviejų turbinų benzininiu V12 varikliu, kuris pasieks 632 AG. Sukimo momentas sieks net 800 NM, kuris bus prieinamas vos nuo 1500 aps./min. Tokie techniniai duomenys suteiks galimybę nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėti per 4,4 s.

Gamintojas pakoregavo pakabą, kad pagyvinti valdymą, taip pat praplatino galinę dalį ir sutrumpino automobilio bazę. Wraith modelyje taip pat bus sumontuota moderni „Satellite Aided Transmission“ sistema, kuris padės aštuonių pavarų dėžei, navigacijos dėka, nuspėti kelio vingius, sankryžas ir aplinkelius, kad parinkti tinkamiausią pavarą.

Automobilis, kaip ir kiti Rolls-Royce modeliai, gaus į priešingą pusę atsidarančias duris. Viduje sutiksime Ghost modelio įkvėptą saloną. Už papildomą užmokestį automobilyje bus galima įsigyti „žvaigždžių šviesos“ apšvietimo sistemą, kuri su 1340 lempučių bus sumontuota į automobilio lubas. Iki dabar ši apšvietimo sistema buvo montuojama tik į brangiausią Rolls-Royce modelį - Phantom. Rolls-Royce Wraith kaina prasidės nuo 245 tūkst. eurų.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
Autoriai: Nikas Lemeška

(16)
(0)
(2)

Komentarai (0)