Microchip sukurta technologija žmogaus kūną pavers duomenų perdavimo kanalu

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

arduain 2013-03-12 16:47
Skamba itin moksliškai, ale išvertus į žmpnių kalbą tai reiškia: 1. Galimybę kontroliuoti - įvedus mikroschemą į kūną, galima bus lengvai kontroliuoti objekto buvimo vietą, leisti veikti (arba ne) elektroniniams prietaisams tos mikroschemos pagalba, finansai - banko sąskaitos, pirkimai, atlyginimas, pervedimai ir galimybė visą tai blokuoti. 2. Karo ir pan. tikslai - galimybė praplėsti žmogaus fizinių ir psichinių galimybių ribą, blokuojant "nereikalingus" teisingumo ir humaniškumo pojūčius. Jeigu siekiama būtent tokių tikslų (kuo aš beveik neabejoju), tai yra naujos kartos vergovinė sistema, o aš dinozauras, kuris turi išmirti, nes to nepriima.
azotas 2013-03-12 17:18
Cia istikruju su tokiu cipu gali labai daug ka padaryt, mentai sustabdo vietoi teisiu,masinos draudimo ir t.t atskenuoja cipa , ligoninei nueini vietoi anketos cipa atskenuoja, banke velgi cipas, darbe cipas, parduotuvei cipas, kitaip taren visur galima apsieit su vienu cipu kuriam patalipinta visa informacija apie tave, tai pat i pastatus irgi galima ileist tiktais tuos kurie turi cipa.
kestutisz 2013-03-12 18:56
Kol kas kiek supratau išnaudojamas tiesiog kūnas kaip laidininkas - pvz viena ranka laiaki telefoną, o kitą paduodi tokiam pačiam freakui ir apsikeičiate kontaktais arba bandote nulaužti jo kitoje rankoje laikomą telefoną :) Aišku čia pirmas žingsnis, jug nelabai patogu laikyti tą telefoną rankoje - va tada ir bus pereinama prie į kūną integruoto daviklio, kad nereikėtų jo laikyti rankoje, na viskas dėl didesnio gėrio :)
Salubri 2013-03-14 16:52
Jo lygtais kūnas ims ir nereaguos, kad yra laidininkas. Atleiskit, bet šitas sumanymas yra kvailas.