Vokiečiai paskelbė dažniausiai gendančių automobilių sąrašą  (3)

Vokietijos automobilininkų klubo ekspertai paskelbė dažniausiai gendančių ir patikimiausių automobilių sąrašus. Šiame reitinge buvo vertinami automobiliai, kurių amžius neviršija 6 metų. ADAC ekspertai rengdami šį reitingą analizavo savo statistiką, pagal kurią buvo aiškinamasi, kokiems automobiliams dažniausiai prireikdavo pagalbos kelyje.

Pasak vokiečių ekspertų, daugiausiai problemų pernai kilo „Smart Fortwo”, „Chevrolet Spark”, „Honda Jazz”, „Fiat Punto”, „Hyundai i20”, „Hyundai i30”, „Peugeot 308”, „Seat Ibiza/Cordoba”, „VW EOS”, „Ford Mondeo”, „Ford S-Max” ir „Opel Zafira” automobiliams.

Tuo tarpu patikimiausi yra „VW Fox”, „Ford Ka”, „Citroen C1”, „Nissan Micra”, „Mini Cooper”, „Renault Twingo”, „BMW X1”, „Audi A1”, „Citroen C4 Picasso”, „BMW 1-series”, „3-series” ir „5-series”, „Mercedes-Benz A-, B-, C-class”, „Audi A6”, „BMW X3” ir „Mercedes-Benz GLK”.

Pažymėtina, kad ADAC ekspertai sudarinėjo savo reitingą tik atsižvelgdami į techninės pagalbos iškvietimų statistiką (o ne TUV patikros duomenis), tad populiariausias visų šių automobilių gedimas yra išsikrovusi elektros baterija. Pvz., automobiliuose su „Start/Stop“ sistema yra papildomas akumuliatorius, ir jei jis įrengtas prie pat variklio bloko, nuo perkaitimo gali išsikrauti.

Aut. teisės: Ekonomika.lt
Ekonomika.lt

(9)
(0)
(2)

Komentarai (3)