Ploniausias pasaulyje išmanusis telefonas „gyvose“ nuotraukose  (8)

Prancūzų puslapis NowhereElse publikavo nuotraukų seriją, kuriose matyti dar vienas iš pretendentų į ploniausio pasaulyje išmaniojo telefono titulą – tai modelis Huawei P6-U06, kuris dar tik ruošiamas debiutui rinkoje.

Pastarasis telefonas jau ne pirmą kartą šmėžuoja įvairiuose ganduose. Šį kartą mobilus įrenginys vėl pasirodė viešumoje, kadangi praėjo Kinijos telekomunikacinės įrangos sertifikavimo centro (TENAA) testus. Reikia pripažinti, kad modelis iš tikrųjų plonas – korpuso storis, jei tikėti neoficialia informacija, sudaro vos 6,18 mm. Šaltinis, deja, negarantuoja, kad fotografijos iš tikrųjų priklauso būsimam Huawei išmaniajam telefonui. Nebuvo gautos ir nugarinės dalies nuotraukos, kuriose galėtų būti matomas Huawei logotipas (nors TENAA nuotraukose jis yra). Antra vertus, nuotraukos vis tik yra įdomios, kadangi taip lengviau įsivaizduoti, su kuo mes galime susidurti vėliau.

Preliminariais duomenimis, Huawei P6-U06 gaus 4,7“ įstrižainės HD 720p raiškos ekraną, 4 branduolių procesorių su 1,5 GHz taktiniu dažniu (greičiausiai tai bus kinų gamintojų pamėgta MediaTek platforma), 2 GB operatyvios atminties, 32 GB talpos integruotą kaupiklį, 8 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje. Įrenginio svoris sudarys 120 gramų. Apie programinę platformą šiuo metu žinoma, kad tai bus Android 4.1.2 Jelly Bean, nors debiuto metu operacinė sistema gali būti atnaujinta.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(7)
(0)
(0)

Komentarai (8)

Susijusios žymos: