„Huawei“ Londone ištaigingai pristatė „Ascend P6“ – ploniausią išmanųjį telefoną pasaulyje  (1)

Kinijos kompanija „Huawei“ antradienį Londone pristatė naująjį savo išmaniųjų telefonų flagmaną „Ascend P6“ – ploniausią išmanųjį telefoną pasaulyje, kurio metalinis korpusas yra vos 6,18 mm storio.

Keliems šimtams įvairių šalių žurnalistų pristatydami naująjį įrenginį „Huawei“ atstovai akcentavo tris jo išskirtinius bruožus: novatorišką dizainą, patogią vartotojo sąsają ir ypač kokybišką vaizdo kamerą. 

Telefone įdiegtos 8 mln. tšk. raiškos kameros galimybės buvo lyginamos su rinkos lyderiais „iPhone 5“ ir „Galaxy S4“, žadant puikios kokybės vaizdus net tamsoje. Taip pat ji gali sufokusuoti vaizdą jau 4 cm atstumu nuo objektyvo. Priekyje įmontuota net 5 mln. tšk. raiškos kamera vaizdo pokalbiams. 

„Ascend P6“ įdiegta „Android 4.2.2“ operacinė sistema, o jo išskirtinis bruožas – vartotojo sąsaja „Emotion UI“, kurios patobulinta versija bus ne tik patogesnė, bet ir greitesnė bei turės per tūkstantį skirtingų temų („užvalkalų“), pritaikytų kiekvieno skoniui. 

Telefono techniniai duomenys: 1,5 GHz taktinio dažnio keturių branduolių procesorius, 2 GB operatyviosios atminties ir 8 GB vidinės atminties (su galimybe ją išplėsti naudojant „microSD“ kortelę), 4,7 colio įstrižainės HD ekranas, 2000 mAh talpos baterija, svoris – 120 g.

„Huawei“ vartotojų elektronikos padalinio vadovas Richardas Yu teigė, kad prekybą šiuo telefonu numatoma pradėti iki liepos pabaigos 19-oje šalių, tarp jų – ir Lietuvoje. Rekomenduojama jo kaina bus 450 eurų.

Nors telefonas yra gerokai pigesnis už kitų kompanijų flagmanus, R.Yu pabrėžė, kad šis įrenginys turėtų tapti konkurentu kitų kompanijų flagmanams: „Išmaniųjų telefonų rinka yra tokia įtempta, kad norint išsilaikyti konkurencinėje kovoje reikia smarkiai stengtis, ir mes tą darome – gaminame kokybiškus telefonus už prieinamą kainą“.

Aut. teisės: 15min.lt
Autoriai: Gediminas Gasiulis

(5)
(0)
(0)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: