Motorola Moto X: trys dalykai, kurių nežinojote apie šį telefoną  (0)

Jau šią savaitę kompanija Motorola turėtų pristatyti savo flagmaną – išmanųjį telefoną Moto X, apie kurį žinome beveik viską. Antra vertus, socialiniame tinkle Google+ pasirodė papildoma informacija, kuri pasakoja apie tris išmaniojo telefono ypatybes.

Viskas papildyta atitinkamomis iliustracijomis. Visų pirma, Motorola Moto X ekrano apsauga rūpinsis stiklas Magic Glass. Tai yra ypatingai apdorotas Gorilla Glass stiklas, kuris dengia ekraną ir „apjuosia“ kraštus. Be to, korpuso dalys buvo sujungtos be matomų siūlių, o tai turėtų sudaryti monolito įspūdį. Antra, išmanusis telefonas turės sluoksniuotą struktūrą, o pagrindine medžiaga taps aliuminis. Tai leis padaryti Moto X lengvu ir patvariu nepalankiam išorės poveikiui.

Trečia, Moto X bus aprūpintas penkiomis antenomis: dvejomis LTE MIMO tipo, kurios skirtos darbui 4G mobiliojo ryšio tinkluose, viena – darbui 2G/3G tinkluose, viena – darbui su navigacija, tuo tarpu penkta bus skirta Wi-Fi ir Bluetooth.

Šaltinis paminėjo, jog rugpjūčio 1 d. kompanija Motorola ketina pristatyti „protingą“ laikrodį. Tiesa, šie duomenys gauti iš neoficialaus šaltinio, tad jų patvirtinimo (arba paneigimo) teks laukti iki ketvirtadienio.

Reikia pridurti, kad Moto X kameros aplikaciją su nauja vartotojo sąsaja galima atsisiųsti iš šio puslapio. Ją galima įdiegti į bet kurį išmanųjį telefoną su operacine sistema Android. Antra vertus, kai kurios funkcijos (pavyzdžiu, sulėtinto filmavimo ir Quick Capture) gali būti neprieinamos.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(9)
(0)
(0)

Komentarai (0)