Atsakas cenzoriams: „The Pirate Bay“ pristatė savo naršyklę  (0)

Nemažai populiarių, tačiau prieštaringai vertinamų interneto puslapių – tokių kaip „Wikipedia“ ar „The Pirate Bay“, yra įvairiu mastu cenzūruojami pasaulyje. „The Pirate Bay“ nusprendė cenzoriams atsikirsti – pristatė savo naršyklę „PirateBrowser“.


„PirateBrowser“ – „Firefox“ pagrindu sukurta naršyklė, kurioje specialūs proxy nustatymai „leidžia apeiti cenzūrą tokiose valstybėse kaip Iranas, Šiaurės Korėja, Didžioji Britanija, Nyderlandai, Belgija, Suomija, Italija ir Airija“.

Naujoji naršyklė automatiškai neleidžia anonimiškai naršyti internete – ji paprasčiausiai yra prieiga prie necenzūruoto pasaulinio tinklo. Tačiau kartu su „PirateBrowser“ galima įsidiegti ir atskirą priemonę „Tor“, kuri interneto vartotoją paverčia anonimu.

Naršyklę torrent failų svetainė pristatė minėdama savo įkūrimo dešimtmetį. „The Pirate Bay“ buvo įkurta 2003 metais Švedijoje. Svetainės idėja buvo sukurti pirmą viešą failų dalinimosi tinklą Švedijoje, tačiau tinklalapis sulaukė didelio populiarumo ir tapo pasauliniu failų dalinimosi lyderiu.

Aut. teisės: 15min.lt
(15)
(0)
(0)

Komentarai (0)