Išardytas išmanusis telefonas Motorola Moto X (Foto)  (4)

Dar visai neseniai „atsinaujinusi ir pasikeitusi“ kompanija Motorola pristatė savo naują išmanųjį telefoną Moto X. Kaip ir buvo galima tikėtis, jis atsidūrė ant elektronikos „skerdikų“ iFixit stalo. Mobilus įrenginys buvo išardytas, išanalizuotas, kartu pateiktas verdiktas – 7 balai iš 10.

Išmanusis telefonas nėra iš tų, kurie lengvai pasiduoda ardymui. Nugarėlė yra pritvirtinta ne tik plastikiniais kabliukais, tačiau ir specialiais klijais, kurie pasiduoda tik gerai pašildžius. Papildomai prie nugarėlės priklijuotas blykstės kabelis. Po nugarėlės nuėmimo procedūros galima ištraukti akumuliatorių, o taip pat gauti prieigą prie pagrindinės plokštės. Joje galima rasti 16 GB talpos Toshiba eMMC atminties modulį, SK Hynix operatyvios atminties mikroschemą, po kurią paslėptas Qualcomm procesorius Snapdragon S4 Pro, to paties gamintojo maitinimo kontroleris PM8921, Texas Instruments signalinis procesorius TMS320C55, NFC mikroschema, Skyworks gamybos mobiliojo ryšio adapteris, bevielio ryšio modulis ir daug kas kita.

Ekraną nuo tiesioginio kontakto su pagrindine plokšte saugo specialus padėkliukas. Iš esmės, iFixit specialistai išskyrė gana sėkmingą vidinę konstrukciją: garsiakalbiai, garso lygio reguliavimo mygtukai, lizdai ir kamera – visa tai padaryta kaip atskiri moduliai, o tai palengvina remontą. Tuo pačiu metu nemažai neigiamos įtakos daro nugarėlei priklijuoti naudojami klijai.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(5)
(0)
(0)

Komentarai (4)