Dizaineris perdarė Windows 8 OS išvaizdą taip, kad ja būtų patogu naudotis  (39)

Windows 8 yra už ką mylėti: bent jau ši operacinė sistema gerai optimizuota, sparčiai pasikrauna… Tačiau mažai kam iš stacionarių ir nešiojamų kompiuterių savininkų patinka Metro sąsaja, kuri labiau tinka planšetiniams kompiuteriams.

Windows 8 tradicinis darbalaukis mažai kuo skiriasi nuo Windows 7, nors ir čia kritikos sulaukė nevisavertis Start mygtukas. Dizaineris mėgėjas Jay'us Machalani'is pasiūlė savo šviežią žvilgsnį į Windows 8 darbastalį, ir, tiesą pasakius, labai norėtųsi, kad Microsoft įsiklausytų (įsižiūrėtų) į tai, ką sako patys vartotojai. Dizaineris siūlo apjungti du operacinės sistemos režimus (naują ir seną sąsajas) į vieną, kuri tiktų ir patiktų nešiojamų bei stacionarių kompiuterių vartotojams. Start mygtukas sugrįžta, jo funkcionalumas numato sumažintą Metro UI sąsają, kuri pasirodo tradiciniame darbastalyje.

Langų dizainas tampa daug šiuolaikiškesnis, jis vienodas tiek naujoms, tiek senoms programoms. Naujos programos taip pat atsidaro savo lange, o ne per visą ekraną, kaip dabar matome Windows 8 atveju. Žinoma, pasiūlytas dizainas nėra kurtas pasaulinio garso specialisto, tačiau šis sumanymas gali tapti kompanijai Microsoft puikiu orientyru, jei programinės įrangos gigantas nori savo operacinę sistemą (ir jos pardavimus) „atvesti į protą“.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(22)
(0)
(1)

Komentarai (39)

Susijusios žymos: