Pirmasis BMW, varomas priekiniais ratais (Video)  (15)

BMW atskleidė pirmąją naujojo 2-serijos „Active Tourer“ informaciją ir nuotraukas. Šis vienatūris bus pirmasis BMW, varomas priekiniais ratais.

Naujokas sukurtas pagal BMW grupės UKW platformą, kuri debiutavo pernai su trečios kartos „Mini“ hečbeku. 2-serijos „Active Tourer“ taip pat bus pirmasis šios markės automobilis, turintis trijų cilindrų variklį – turbininį 1.5 l benzininį motorą, kuris taip pat siūlomas ir „Mini“ pirkėjams.

Naujasis BMW 2-serijos „Active Tourer“ oficialiai debiutuos Ženevos automobilių parodoje kovo mėnesį. Numatoma, kad jis konkuruos su „Mercedes-Benz“ B-klase.

Nors naujasis 2-serijos „Active Tourer“ nuvils tradicinius BMW gerbėjus, kurie vertina šios markės modelius už sportines savybes, tačiau kompanijos teigimu, šis modelis yra atsakas į situaciją Europoje, kur pirkėjai pereina iš didelių sedanų segmento ir dairosi mažesnių automobilių.

2-serijos „Active Tourer“ bus 4,34 m ilgio, 1,8 m pločio ir 1,55 m aukščio, važiuoklės bazė sieks 2,67 m. Bagažinės talpa sieks 468 l, o nulenkus galines sėdynes ji išaugs iki 1510 l.


Aut. teisės: delfi.lt

(4)
(0)
(1)

Komentarai (15)

Susijusios žymos: