Lietuvoje atidarytas pirmasis BMW „i“ serijos elektromobilių servisas  (2)

BMW automobilių atstovė Lietuvoje „Krasta Auto“ Vilniuje atidarė pirmąjį Lietuvoje autorizuotą BMW „i“ serijos elektromobilių servisą. Jame bendrovė įrengė specialias krovimo stoteles, pasirūpino elektromobiliams pritaikytais diagnostikos įrenginiais ir specialiais įrankiais bei apmokė ir sertifikavo su „i“ serija dirbti specialistų komandą.

Drauge su naujojo serviso atidarymu „Krasta Auto“ taip pat į Lietuvą atvežė sėkmės visame pasaulyje sulaukusį elektromobilį BMW „i3“. Mažasis „i“ modelių šeimos narys „Krasta Auto“ salone Vilniuje viešės visą savaitę, kur jį galima apžiūrėti.

„Šiuo metu BMW „i3“ pasaulinė paklausa viršija pasiūlą, nes „i“ serijos automobiliai vertinami kaip technologinė revoliucija, kurioje suderintos technikos ir dizaino naujovės, kokybė, ekonomiškumas ir ekologija. Elektromobilių aptarnavimas skiriasi nuo automobilių su vidaus varikiais, todėl rūpindamiesi savo klientais ir ruošdamiesi „i3“ pasirodymui Lietuvoje, pritaikėme servisą, kuriame galėsime kokybiškai aptarnauti išskirtinai „i“ serijos automobilius. Gauta techninė patirtis padės išplėsti ir hibridinių sistemų aptarnavimą, jau dabar, kol Lietuvoje dar nepasirodė „BMW i3“, – sakė „Krasta Auto“ servisų tinklo vystymo direktorius Laurynas Sivilevičius.

„Krasta Auto“ serviso darbuotojus BMW koncernas specialiai apmokė dirbti su BMW „i“ serijos automobiliais pagal gamintojo standartus. Mokymų metu mechanikai ištobulino darbo su aukštos įtampos įrenginiais įgūdžius. „Krasta auto“ technikos konsultantas taip pat įgijo BMW koncerno sertifikatą apmokyti kitus mechanikus visame pasaulyje aptarnauti BMW „i“ automobilius.

„Krasta Auto Vilnius“ servisas atitinka oficialius gamintojo ličio jonų baterijų keitimo, saugojimo ir utilizavimo reikalavimus. Viso į serviso pritaikymą bendrovė investavo daugiau nei 160 tūkst. litų.

Šios investicijos išplės ir kitų jau kurį laiką parduodamų BMW hibridinių automobilių ir sistemų, tokių kaip „BMW ActiveHybrid“, kvalifikuotą aptarnavimo galimybes.

Pasiūlyti Įsigyti BMW „i3“ oficiali BMW atstovė Lietuvoje planuoja artimiausiu metu.

Aut. teisės: 15min.lt

(16)
(3)
(13)

Komentarai (2)