Microsoft išbandys prenumeruojamos Windows OS koncepciją

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

bat0nas 2014-09-09 08:33
Pati idėja gal net ir nėra itin bloga. Be abejo norėtųsi gauti OS nemokamai. Tačiau kas du metus sumokėti tarkime po 29.99€ (tiek lyg kainavo Windows 8 Upgrade licencija) už pagrindinę programinę įrangą kompiuteryje - turėtų būti įkandama.
djsvedas 2014-09-09 22:29
Microsoft kasa sau duobę. Šios kalbos mano manymu susijusios su berods kiniečių kuriama nuosava operacine. Tad ir kalbama, kad reiks nuomotis windosus, kad padengti prarastą kiniečių pelną. Jei taip atsitiks, manau tai bus pati nesėkmingiausia windosų versija.
Simplicity 2014-09-10 13:01
Įprastai, ekonomiškai silpni kraštai legalios programinės įrangos neperka. Tokioj Kinijoj ar Indijoj gyvena milijardai gyventojų, tačiau vargu ar bent ketvirtadalis jų naudoja legalią programinę įrangą. Jei „Windows as a service“ atsiras, tai to priežastimi tikrai nebus kinų operacinė sistema. Greičiausiai, čia yra tiesiog noras uždirbti daugiau pinigų. Verslas (lygiai kaip ir bankai) neuždirbtus pinigus pradeda suprasti kaip tiesioginius nuostolius. Programinę įrangą galima parduoti vieną kartą, o vartotojas ja jau nemokamai naudosis gal ir 10 metų. (7 nuostolingi metai kompanija) Daug pelningiau būtų tą programinę įrangą išnuomoti ir priversti vartotoją visus tuos dešimt metų mokėti mažą mėnesinį mokestį (Office 365 Personal— 7€/mėn. (49€/metams); Photoshop CC— 12€/mėn. (147€/metams) ir t.t.).
djsvedas 2014-09-10 17:35
Kaip rašai 7eurai mėnesiui, tai didelė suma. Tokią sumą gali sau leisti tik žmonės, kurie pelnosi iš tarkim to ofiso. O paprastam žmogeliui, kuriam reikia tiesiog kartais pasirašyt kokį veikalą, ar tiesiog susikurt exel'yje kokią lentelę, tikrai nemokės tų septynių eurų, o ieškos alternatyvos. Tad manau tai privers žmogeliukus dar labiau ieškot kitų kelių. Kas atsirugs "Microsoft". Piratėliai tuoj suras būdą. Prenumerata - juokas. Pažiūrim realiai į "Steam". Nors žaidimai reikalauja, tačiau labai puikiai sukasi virtualiai, ir dauguma žaidėjų nėra nė girdėjus apie tai. Tad windosų prenumerata, ne išimtis. Na nebent įmonės.