Samsung ruošia telefoną su Windows Phone  (5)

Sprendžiant iš daugybės Samsung bandymų operacinę sistemą Tizen įdiegti į išmaniuosius telefonus, šiai platformai greičiausiai pavyks „apsigyventi“ tik laikrodžiuose ir televizoriuose. Savo ruožtu, Galaxy serijos telefonuose vis tiek atsiras nauja operacinė sistema.

Leidinio The Korea Times teigimu, išmaniųjų telefonų segmente Samsung pabandys kaip alternatyvą Android pasiūlyti Microsoft siūlomą Windows Phone. Korėjiečių kompanijos teigimu, jau testuojami telefonai su Windows Phone 8.1, todėl greitu metu jie turėtų pasirodyti kaip serijiniai gaminiai.

Viena iš problemų, kuri gali tapti kliūtimi kompanijai Samsung – tai Microsoft pretenzijos korėjiečių gamintojui, kuris ne pilna apimti ir vėluojant moka licencines išmokas už Microsoft patentų naudojimą įrenginiuose su OS Android.

Jei abi pusės susitars, tai įvyks ne anksčiau kaip 2015 m. III ketvirtyje – tik tuomet galėtų pasirodyti Samsung išmanieji telefonai su Windows platforma.

Korėjiečių kompanijai kitokia nei Android platforma reikalinga tam, kad būtų galima prisotinti rinką vidutinių ir žemų kainų segmentuose, kur Samsung produkcija kinų gamintojų išmaniesiems telefonams su operacine sistema Android.

Platforma Tizen dėl mažo mobilių programėlių pasirinkimo vis dar nesugebėjo patraukti išmaniųjų telefonų vartotojų dėmesio, tuo tarpu situacija su Windows yra daug geresnė.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(3)
(10)
(-7)

Komentarai (5)