Šokiruojantis vaizdo įrašas iš Ukrainos: pragaras, patekus į nelaisvę (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

PupuDede 2015-01-28 08:19
Propoganda. Paziurejau pilna visa 20 min. ta filmuka cia parodyti patys baisumai (kaip elgiamasi), bet kodel neidejo viso ??? Aiksu yra vietu kur smegenis is zmgaus iskrite bet juk galima ta vieta uzjuodinti ar panasiai, bet cia neesme. Man susidare vaizdas kad ten jie patys saude ir buvo pagauti. Paskui nuveze i miesta zmones verkdami juos visus keikia saukia ir .t.t.t Kai paklause kas cia padare (susaude miesta) tai jis atsako artilerija. Aisku tu suimtuju atvezimas i miesta pravedimas irgi propogandos dalis, bet vis tik ir girdeti kaip eiliniai pilieciai saukia PRIES UKRAINA. Jei kas matete VISA PILNA FILMUKA gal galetumete pakomentuoti.
vytautas50 2015-01-28 08:59
Palyginus su ISIL tai rusai labai humaniški. Normaliai arabai visiem tiems belaisviams nupjautų galvas prieš kameras. O eidamas kariauti kiekvienas žino kad gali tapti belaisviu arba lavonu. Tik moralinis pasitikėjimas ir tvirtumas didesnis ginant savo žemę, o ne kariaujant svetimoje.
PupuDede 2015-01-28 09:04
Man toks vaizdas susidaro kad viskas yra daroma kad tik prasidetu karas, ir didelis karas.
HiTech 2015-01-28 09:11
Šio karo situacija yra labai komplikuota. Separatistai yra užėmę miestą ir jame įsitvirtinę. Kartu su jais tame mieste yra ir civiliai kurie neturi kur dingti. Geruoju, užimtų teritorijų, niekas grąžinti nesiruošia, todėl būtina panaudoti karinę jėgą. Kadangi priešas įsitvirtinęs tarp civilių, kovojant neįmanoma išvengti civilių aukų. Tada nenuostabu, kad civiliams kyla nepasitenkinimas, Ukrainos armijos veiksmais. Kažkas puikiai žaidžia prorusiškų civilių pykčiu ir naudojasi situacija, kad nuteiktų žmones prieš Ukrainą, o kaip žinome, turint žmonių pritarimą, karą laimėti yra daugybę kartų lengviau. Vertinant situaciją nereikėtų pasiduoti emocijoms.
vytautas50 2015-01-28 09:15
Kaip nebūtų gaila ir nemalonu bet pilnu tempu judama šią linkme. Ir karas ne kur nors, o kaip įprasta Europoje. O karo reikia dėl "stovinčios" ekonomikos, nes išsemtos visos vystymosi galimybės. Tiesiog proga viską nurašyt karui. Grynai techninis klausimas užkibs rusai už šio kabliuko ar ne. Kol kas praktiškai dar neužkibo. Tame kontekste labai įdomiai elgiasi naftos kaina. Visuomet būdavo kaip tik kokie neramumai naftos kaina akimirksniu šauna į viršų. Dabar tiesiogiai vyksta konfliktai prie naftos verslovių ir kaina į tai nereaguoja absoliučiai. Keistenybės.
PupuDede 2015-01-28 09:29
Hitech sutinku kad isitvirtino tarp civiliu, BET visur raso kad separatistai saudo i Luhansko miesta ir zudo civilius. Tie patys Nato pareiskimai kad tai nusikaltimas zmonijai ir .t.t.t tai taip iseina kad visiem giliai px. kas i ka saudo. Jau per zinias pasake kad bijoma kad patys separatistai neapsaudytu konvojaus rusu tada butu pretekstas karui, bet stupudovai kad taip ir bus jau mus "zombius" ruosia tam. tik apsaudys ne separatistai o ukrainieciai. Beje man pats keisciausias nuo pat pradziu veiksmas buvo kai uzdraude Rusiskus kanalus.
manciukaz 2015-01-28 09:33
Nieko blatno čia neparodė, sakyčiau, net labai humaniškas karas, kaip jau minėjo vytautas, sirijoj vyksta tikrasis karas pilnu greičiu, kur sušaudomi šimtai žmoniu, galvos pjaustomos, net vaikams...aišku ukrainoj gali irgi tas isibegėt...sakyčiau tai, net ne karas, o karo užuomazgos, tačiau nematau nieko kas kliudytu tam karui isiliepsnoti pilnu pajėgumu...o tada kažin ar kas besugebės suvaldyti karo mašina...nors ir netikiu visokiom pranašytėm, bet vanga sakė, kad trečiasis pasaulinis prasidės sirijoj, bus panaudotas cheminis ginklas, o tada išplis po europa..
PupuDede 2015-01-28 09:43
Jei prasidetu karas ir butu kvieciami civiliai, jeigu atsisakai eiti kas tada? Esi koks nors nusikaltelis ar kaip?
wizby 2015-01-28 09:46
3 vatnykai tarpusavyje porina, kad ruSSofašistai yra labai humaniški... http://ukraineatwar.blogspot.com/2015/0 ... shoot.html
six 2015-01-28 10:06
Mažų mažiausiai - komunistas
vytautas50 2015-01-28 10:10
Karas yra karas arba esi lavonas arba kitą darai lavonu. Kare jokio humaniškumo nebūna visiškai nepriklausomai nuo kovojančios pusės. Normaliai jei nenori tapt belaisviu paskutinę granatą pasilieki sau. O žuvusių lavonų vaizdai visuomet tokie. Aišku arabai išmeta ir geresnių vaizdų. http://www.military.com/video/operation ... 188991001/ Veiksmas gyvai. Pasigrožėk. O jei atsisakysi eiti į karą būsi karinio tribunolo sušaudytas. Taip kad turi du variantus ar žūti iš karto ar žūti šiek tiek vėliau. Tik bet kuriuo atveju tavo žūtis beprasmiška, nes dedi galvą už kažkokių milijardierių gerovę. Aš bent pasirinkčiau būti nušautam iš karto, bet neimti ginklo į rankas.
PupuDede 2015-01-28 10:12
Kumunistas kas is to tegul ir asilu vadina D Teisiskai kas butu? Nes man asmeniskai tai abi puses totaliai smirdi! sakai susaudymas, bet Ukrainoje kiti neina ir ju niekas nesaudo.
Almiasas 2015-01-28 11:53
Taigi, kad karą tai pradėjo patys rusai, ir dabar negali iš jo taip paprastai išeiti. Verta pažiūrėti pilną Strelkovo ir Starikovo debatų laidą. Strelkovas bent jau kažkiek nuoširdumo parodo ir papasakoja kaip daugmaž šitas karas prasidėjo, o propagandistas Starikovas vis pataiso Strelkovą, kad ne taip tu kalbi, Rusija nekariauja, jos pajėgų nėra Ukrainoje - na ir toliau gieda žinomas visas tas kvailas daineles. http://www.youtube.com/watch?v=G04tXnvKx8Y
sielinas 2015-01-28 12:27
, baltą, pilką ir juodą. Visi tą propagandą varo tik klausimas kokią.
Aklas 2015-01-28 12:30
As asmeniskai net stebiuosi kad Strelkovas dar gyvas ir tai ka jis pasake bijau vatai vistiek nedaeis
Simplicity 2015-01-28 14:19
Įdomi ta vatinė „logika“: karius ir techniką į Ukrainą siunčia Rusija; JAV, ES ir NATO ukrainiečiams jokios ginkluotės netiekia, bet kaip visada, kalti yra „bankrutuojantys Vakarai“ ir jų provokacijos. p.s. Iskander'iai Kaliningrade yra gerai, o priešraketinė gynyba nuo jų jau yra blogai, nes taip NATO artėja prie Rusijos sienų. (Žiūrėk, priartės ir suplėšys Rusiją į gabalus tik tam, kad į už Uralo esančius didmiesčius kanalizaciją ir vandentiekį galėtų atvesti...)
PupuDede 2015-01-28 14:43
Najau nesiuncia nebuk toks naivus. Yra nufilmuota kaip angliskai snekantis duodasi po ukraina jei tai propoganda tada as suklydau. Bet kad nera jie nagu prikise prie viso sito tai tik asilas gali patiketi.
Kadras 2015-01-28 14:55
Tai jei yra nufilmuota, prasom ant stalo irodymus(filmuota medziaga komentaruose)
vytautas50 2015-01-28 14:58
Nors delfio gal ir nemėgsti bet ten nuotraukose ukrainiečiai puikuojasi su JAV džinais ir ginkluote. Įdomu kokiu būdu jie ten pateko. Na ir Lietuva prisidėjo oficialiai teikdama kažkokius ginkluotės elementus. Viskas atviru tekstu. O šiaip kaip pasakė vienas iš Donecko aerouosto belaisvių Ukraina tai šachmatų lenta, kur šachmatais žaidžia kiti. Kitas momentas nepriklausomai nuo masės teiginių apie rusų buvimą Ukrainoje rusų belaisvių kol kas nemačiau. Jei tokių būtų tai žiniasklaidoje būtų demonstruojami pastoviai. Esmė kad pliekiasi maždaug kaip aukštaičiai su žemaičiais, tik ginklus vieniems duoda viena didelė pusė, kitiems kita didelė pusė. Aišku tame kontekste masė visokių samdinių norinčių uždirbti praktiškai abiejose pusėse. Darbo nėra kas belieka. O bendrai jei reguliari armija nesugeba nieko padaryti palyginus menkam žemės lopinėlyje tai tokia ir armija. Pažiūrėjęs į tuos belaisvius iš viso nesupratau kur ten reguliari armija. Įspūdis kad Ukraina iš viso jos neturi kad iš kaimų reikia mobilizuoti santechnikus, elektrikus, artistus ir kitus nieko bendro neturinčius su ginklais. Tai tik parankų mėsa ne kareiviai. Vienas čečėnas tokių plikomis rankomis gali 100 išpjauti. Šiaip esu prieš bet kokį karą. Mano tėvai išgyveno tuos baisumus ir papasakojo kaip tai atrodo gyvai be jokios patriotinės euforijos. Senelis buvo šaulys ir kurį laiką buvo miške, bet kai jį vertė užmušinėt vaikus į trobos kampą tiesiog pabėgo iš miško ir pasislėpė tiek nuo vienų tiek nuo kitų. Ne kiekvienas sugeba būti baisesniu už žvėrį. Žmonės imantys ginklus į rankas yra ne žmonės.
Atk 2015-01-28 15:06
Ukrainiečiai patys norėjo karo, todėl jį ir gavo. Reikia būti atsargiems su norais, nes jie turi savybę pildytis.