„NailO“ – pelės manipuliatorius ant nykščio nago (Video)  (0)

Masačiusetso technologijos instituto (MIT) „Media Lab“ laboratorijos Mokslininkai sukūrė labai originalų manipuliatorių mobiliųjų įrenginių ir kompiuterių valdymui.

Produktas „NailO“ pritvirtinamas ant nykščio nago ir kitų pirštų prisilietimais leidžia nuotoliniu būdu manipuliuoti pelės žymekliu. Komandos per Bluetooth bevielį ryšį perduodamos į netoli esamą kompiuterį ar kitą prietaisą. Kūrėjai mano, kad ši jutiklinė sritis gali būti naudinga tais atvejais, kai vartotojo rankos yra užimtos arba nėra galimybės naudotis pagrindiniu įtaisu. Pavyzdžiui, „NailO“ leidžia slaptai siųsti tekstines žinutes išmaniuoju telefonu svarbaus susitikimo metu arba paslinkti recepto aprašymą ekrane gaminant patiekalą.

„NailO“ savo dydžiu ir forma yra panašus į suaugusio žmogaus nykščio nagą. Viršutinė prietaiso pusė gali būti stilizuota įvairiais piešiniais. „NailO“ struktūra turi kelis sluoksnius: dekoratyvinį, jutiklių, baterijos ir pagrindinės plokštės su valdikliu ir bevielio ryšio Bluetooth adapteriu. Prisilietimų registracijai naudojama talpinė technologija.

Žemiau esančiame vaizdo įraše galite pamatyti kaip prietaisas veikia.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(6)
(0)
(6)

Komentarai (0)