JAV oro desantininkai Ukrainoje: Rusija skelbia, kad kartojasi Vietnamo istorija

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

- 2015-06-11 13:36
O tai ko bijoti? Vietnamo karą Amerika prapylė.
kestutisz 2015-06-11 13:49
Na kaip prapylė, nusibodo greičiau. Ir šiandienai valdžia nors ir komunistinė, bet apibūdinama kaip "ardently capitalist communists" (kapitalistiniai komunistai?)
Laurynas19 2015-06-11 14:14
aislandas 2015-06-11 15:05
Tiesiog pridėjo kontekstą. Ar reiktų vaodovautis "kitokios tiesos" normomis ir nerašyti taip kaip yra?
elcucuy 2015-06-11 15:07
Čia jau tikrai minties kišimas, man visada užkliūna tokios nuomonę išreiškiančios mintys žinių pranešėjų lūpose. Neretai žiniose išgirstų paslėptų nuomonę formuojančių pranešimų. Girdėjau apie didžiose žinių tarnybose veikiančią kompiuterinę sistemą, kuri automatiškai generuoja tam tikro lygio naujienas - apie stichines nelaimes, avarijas, incidentus - pranešama kur, kas kiek žuvo sužeista ir panašiai - jokio šališkumo - sausa informacija. Kažkaip žinias įsijungęs geidžiu tokio šališkumo naujienas išgirsti, be jokių žodelių "neva" ir ir panašiai. Aišku Lietuviškos žurnalistikos šališkumo net nesulyginsi su rusijoj skelbiamom naujienom - viskas paremta sąmokslo teorijomis ir pseudo ekspertų pamąstymais.
Atk 2015-06-11 16:16
Tegul mėgaujasi vaisiai savo išrinkto kelio. Malonaus apetito.
Edmundas 2015-06-11 17:03
Neblogai: "malonaus apetito". Troliai jūs troliai...
evaldosia 2015-06-11 19:36
čia įtakos zonų konfliktas ir ekonominių sistemų kova.amarikiečių pakurstyti maidanovininkai nuvertė janukovičių,kuris buvo maskvos statytinis.kremlius turėdamas progą atsiėmė krymą,bet tyrėdamas pinigų pagalvojo-gal užimti ir donbasą su anglies kasyklomis,sunkiaja pramone,ir skalyninių dujų galimomis išgavimo vietomis.dabar pramonė ir visas gyvenimas ten sugriautas.ir nebus atstatytas ir per 15 metų,nei iš vienos ar kitos pusės. pas rusus kaip buvo visais laikais sąntvarka, kada viršūnėlė turtinga ne pinigais ,o privilegijomis,vidutinė klasė miniatūrinė,tai valdininkai,arba techninė intelegetija,paklusni valdžiai.amerikiečiai pasiūlė savo sąntvarkos modelį,ir ukrainiečiai jį priėmė.
Atk 2015-06-11 21:14
"Neblogai: "malonaus apetito". Troliai jūs troliai..." Ačiū, kad neblogai, o kas troliai? Jei aš tai kodėl? Jie patys daro sąlygas, kad karas vyktų, patys renkasi šitą kelią, vaisius šito kelio, patys renkasi būsimas kančias, karčius vaisius, gali juk ir kitą kelią pasirinkti, dirbti taikų darbą, bet jie renkasi lieti kraują, žūdyti brolius savo, na jei tai renkasi, tai toks kelias ves prie kančių, bet jei jiems jos patinka, tada tegul valgo savo vaisius kelio kančių, malonaus apetito! Kas nelogiška? Jei nori gerų vaisių, iš tikrųjų saldžių, tai tegul perlaužo save, nugali savo aistras nenormalias, savo egoizmą ir eina Tiesos keliu, tada ir vaisiai bus kitokie, o tai ko jie nori, sėti mirtį ir už tai gauti vaisius malonius? Tegul pasinardina visu skanumu į savo vaisius, tada gal permąstymas ateis ar tikrai teisingai elgiasi. O jei nenori keistis ir permąstyt tada valgys savo vaisius ir tegul valgo, gavo tai ko norėjo, viskas teisingai, tegul mėgaujasi jais, skanauja. Tegul prisirija iki tiek kiek lenda savo vaisių. Už viską reikės mokėti. Nori persikų, tai ir eik keliu, kuris veda prie persikų, nors jis nelengvas. Viskas turi savo kainą ir jei gavai vaisius tam tikrus, vadinasi juos uždirbai. Ukrainos žmonės uždirbo savo vaisius, jie patys sukūrę tokią terpę, kurioje tai, kas atsirado ir turėjo atsirasti, tam terpė buvo palanki, jie jų norėjo, tai tegul valgo. Kas labiau subrendęs gal dar suspės permąstyti ir padaryti kokias nors protingas išvadas, kad kelias buvo išrinktas neteisingas. Taip, kad už viską reikės mokėti ir jei valgai karčius vaisius, vadinasi juos užtarnavai. Ir reikia būt dėkingam ir daugiau naujų nesėti tokių vaisių. Tik kai žmogus papuola į labai sunkius įvykius, skausmingus labai, tada jam padeda teisingesnes išvadas padaryti, tada pradeda matyt, kad kažkas čia ne taip.
sabotan 2015-06-11 21:51
Ta kara jav butu laimejusi jai ne tie hipiu judejimai. Tas karas buvo gana ziaurus panasus kai karas su japonija per antra pasaulini kara. Paskutiniai musiai buvo gana ziaurus ir buvo pralieta nemazai kraujo, o pasipriesinimas hipiu buvo didelis o prie ju prisijunge dar nemazai zmoniu
zyzelis 2015-06-11 22:07
A jo pa pa sauliuk.,,,, 9 gramatinės klaidos.... geriau tu "sveplai" būtum rašęs.... c'mon chebra, alyne tokios "bajkos" tinkamos, bet ne viešai....
lucy 2015-06-12 00:59
O ar tu rimtai galvoji, kad viskas yra daroma dėl "teisingumo"?
vyckas 2015-06-12 06:46
Nekreipiant dėmesio į tai kas akivaizdu, jei rusija būtų normali valstybė, pati padėtų savo artimiausiai kaimynei kovoti su separatistais. Ir vietoj amerikiečių karių, ukrainiečius mokintų rusai.
sielinas 2015-06-12 07:28
Kaip gi nebijos atsilikusi nuo pasaulio ir nieko pati nesugebanti sukurti ar išrasti, o tik kopijuoti Rusija
peeplt 2015-06-12 08:20
Visai nieko nesupratau apie tuos tavo vaisius. Kodėl ne uogos ar daržovės. Kas čia ko nusipelne JAV, Ukraina ar Rusija. O gal ne patys jie sėjo tuos vaisius. Gal geografinė geopolitinė situacija diktuoja kokie vaisiai gali augti. Pas mus irgi niekas arbūzų ir bananų neaugina kad ir kaip mes jų norėtume. Kodėl galvoji kad Ukrainoje augs belekas. Nereikia taip nurašyti žmonių kad taip jiems ir reikia. Jai kaimynas sėjo ir prigijo tai nereiškia kad tavo žemė bus tokia pat derlinga.
mnv 2015-06-12 08:29
O ko tiems rusams bijoti, gi jų ten nėra *wink wink*