Koks bus antros kartos „flagmanų žudikas“ OnePlus 2? (Video)  (8)

Vienas iš labiausiai laukiamų šių metų išmaniųjų telefonų yra antros kartos „flagmanų žudikas“ „OnePlus 2“. Mat Kinijos gamintojai pažadėjo, jog naujajame aparate bus visiškai išspręsta „Snapdragon 810“ perkaitimo problema.


Jie taip pat tvirtina, kad tai bus pirmasis išmanusis telefonas su „USB 3.1 Type-C“. Vakar svetainė „PhoneArena“ paskelbė naujas „OnePlus 2“ nuotraukas. Pagal jas galima spręsti, kad išmanusis telefonas ant galinio dangtelio turės pirštų atspaudų skaitytuvą, kurio nebuvo anksčiau matytose nuotraukose. Ekrano rėmeliai bus labai maži, o ekraną saugos dabar madingas 2,5 D stiklas. Praėjusią savaitę „OnePlus“ pagaliau paskelbė savo naujo flagmano pristatymo datą – liepos 27 d. Tada gamintojas paviešins atsakymus į daugelį klausimų, įskaitant kainą (manoma, kad ji bus bent 349 $ už pigiausią versiją).

Apibendrinant visus gandus ir oficialią informaciją, „OnePlus 2“ dabar atrodo taip: 5,5-5,7 colių ekranas su 2560 x 1440 pikselių raiška, 1,8 GHz „Snapdragon 810 v2.1“ procesorius, 3 GB RAM, 13 megapikselių pagrindinė kamera su optiniu vaizdo stabilizavimu, 5 megapikselių priekinis modulis, „USB 3.1 Type-C“ jungtis. Telefoną valdys „Android 5.1 Lollipop“ pagrindu sukurta „Oxygen OS“ operacinė sistema.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(39)
(1)
(38)

Komentarai (8)