Amžiaus susirėmimas: į dvikovą stos amerikiečių ir japonų robotai (Video)  (6)

Praėjusią savaitę amerikiečių robotų gamintojas „Megabot“ iškvietė japonų robotų gamintoją „Suidobashi Heavy Industry“ į robotų milžinų dvikovą. Amerikiečiai išplatino vaizdo įrašą, kuriame kviečia japonus į robotinę kovą.

Vaizdo įrašas:


Japonai priėmė šį iššūkį ir taip pat sukūrė atsakomąjį klipą:


 

Vaizdo klipe Suidobashi kompanijos vadovas Kogoro Kurata entuziastingai priima tarptautinio robotų mūšio idėją, nepamiršdamas pašiepti amerikiečių. Kurata teigia, kad Megabot sukurtas robotas „įdomus“, tačiau jo kompanija būtų sukonstravusi jį „kietesnį.“ „Sukurti kažką gigantiško ir pritaisyti prie jo ginklus… tai itin amerikietiška,“ – pridėjo jis.

Kad ir kaip norėtume išvysti du milžiniškus robotus talžančius vienas kitą kovoje be taisyklių, tačiau gali būti, jog tai yra gerai apgalvota naujos sporto šakos, kurioje kaunasi žmonių valdomos mašinos, reklamos kompanija. Tiesa, tai irgi skamba šauniai.

Būsimos dvikovos detalės kol kas neskelbiamos, tačiau žinoma, kad jėgas tarpusavyje aiškinsis Megabot kompanijos robotas Megabot ir Suidobashi Heavy Industry sukurtas Kuratas robotas. Veikiausiai, kova įvyks kitais metais.

Aut. teisės: Robotika.lt
Robotika.lt

(65)
(3)
(59)

Komentarai (6)