„BlackBerry“ naujiena – „sidabrinis“ telefonas su kvadratiniu ekranu (Video)  (2)

Kanados bendrovė „BlackBerry“ pristatė išmanųjį telefoną „Passport Silver Edition“. Pagrindinis prietaiso bruožas – kvadratinis ekranas.

Šis aparatas yra, praeitą rudenį debiutavusio, „Passport“ modifikacija. Jo įstrižainė yra 4,5 colių, raiška – 1440 × 1440 taškų, pikselių tankis – 453 ppi. Dėl tokios ekrano formos vartotojams nereikia nerimauti dėl orientacijos keitimo iš vertikalios į horizontalią ir atvirkščiai. Pasak gamintojo, kvadrato forma, dėl padidėjusio ekrano pločio, labiau tinka darbui su dokumentais, lentelėmis ir tinklalapiais. Po ekranu yra trijų eilių klaviatūra su standartiniu QWERTY išdėstymu ir gestų virš mygtukų palaikymu. Braukiant pirštu klavišų paviršių galite slinkti dokumentus ar puslapius naršyklėje neuždengdami ekrano. „BlackBerry Passport Silver Edition“ galinis dangtelis gavo malonią liesti tekstūrą, o korpuso rėmelis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Išmanusis telefonas turi keturių branduolių „Qualcomm Snapdragon 801“ procesorių su 2,2 GHz taktiniu dažniu, 3GB RAM, 32 GB pastovios atminties, 2 ir 13 mln. taškų kameras, bevielio ryšio „Bluetooth 4.0 Low Energy (LE)“ ir „Wi-Fi 802.11ac“ adapterius, GPS navigacijos sistemos imtuvą, akselerometrą, magnetometrą, giroskopą ir šviesos jutiklį.

„BlackBerry Passport Silver Edition“ gali veikti mobiliojo ryšio LTE tinkluose. Aparate įdiegta operacinė sistema „BlackBerry 10“.  Šią „sidabrinę“ naujieną bus galima įsigyti už 550 $ kainą.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(13)
(4)
(9)

Komentarai (2)