Pribloškiamas vaizdas Švedijos kaimelyje: nufilmuoti 4 „Bugatti Chiron“, o jų gamyba dar nepradėta (Video)  (1)

Kai konkrečių automobilio modelių pagaminama 500 vienetų, bent vieną jų išvysti gatvėje – retas pasiekimas. O išvysti keturis vienoje vietoje? Taip nutiko vienam švedui, nedideliame Švedijos miestelyje As užfiksavusiam keturis 1500 AG išvystančius „Bugatti Chiron.“


Tai yra ne serijinės gamybos automobiliai, o testams skirti prototipai, keliavę į Arjeplugą bandymams žiemos sąlygomis. Tačiau jų kelionė viešojo naudojimo keliais neliko nepastebėta: keturi „Bugatti“, iš priekio ir galo apsupti „Volkswagen“ mikroautobusų, buvo užfiksuoti vietos gyventojo.

„Bugatti Chiron“ turi W16 tipo variklį, kuris išvysto 1500 AG. Gamintojas teigia, kad superautomobilis iki 100 km/val. gali įsibėgėti per 2,5 sek., 200 km/val. žymą gali pasiekti per 6,5 sek., 300 km/val. – per 13,5 sek., o spustelėjus greičio pedalą dar minutę kitą, spidometro rodyklė sustotų ties 420 km/val.

Automobilis buvo pristatytas Ženevos automobilių parodoje, tačiau jos lankytojai jo įsigyti negalėjo: visi 500 egzempliorių buvo parduoti dar prieš „Chiron“ pasirodymą visuomenėje. Teigiama, kad jo kaina – apie 2,4 mln. eurų.

Aut. teisės: 15min.lt
(19)
(8)
(11)

Komentarai (1)