Ar tai tik žaislas, ar tikrai naudingas prietaisas? Mažytis gėrimų šildytuvas-šaldytuvas, kurio ant darbo stalo turbūt norėtų kiekvienas  (1)

Prie kompiuterio mes visi praleidžiame tikrai nemažai laiko. Prie jo ir dirbame, ir ilsimės, todėl neišvengiamai čia išgeriame ir ne vieną karšto ar gaivinančio gėrimo puodelį. Intensyviai dirbant kavos ar arbatos puodelio iš karto išgerti dažnai nespėjame, tada jis atvėsta. Todėl tokiems gėrimų prie kompiuterio mėgėjams tikrai praverst mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas.

Savaime aišku, šis prietaisas nėra visiškai rimtas namų apyvokos daiktas. Tai - labiau jau linksma dovana, nei nepakeičiamas daiktas. Tačiau tai jokiu būdų nėra vien stalo puošmena. Šis USB gėrimų šildytuvas-šaldytuvas iš tikrųjų veikia ir savo funkcijas atlieka stebėtinai gerai.

Modernūs įmonių biurai dabar visomis išgalėmis stengiasi sukurti patogią aplinką darbuotojams, tad neretai ant darbo stalo atsiranda net ir gėlių vazonėliai - darbo stresui sumažinti. Bet gal šalia tokių vazonėlių praverstų ir kur kas praktiškesnis daiktas, padedantis vasarą atsigaivinti vėsiu gėrimu, o žiemą - neatvėstančia kava?

Gėrimai yra skaniausi tada, kai jie yra tinkamos temperatūros. Sultys, limonadas ar alus skaniausi šalti, o štai gerti atvėsusią kavą nėra labai malonu. Tam ir skirtas šis mažytis šildytuvas-šaldytuvas - temperatūros palaikymui, kol jūs mėgausitės šiais gėrimais. 

Šis prietaisas yra maitinamas per USB laidą - jis neužims reikalingo kištukinio lizdo. Ir, dėl savo mažo dydžio, neeikvos daug elektros energijos. Jam nereikalingos specialios programos - jis įsijungs vos prijungtas prie kompiuterio. Ant laido yra ir prietaisui valdyti skirtas jungtukas.

Bene didžiausias šio įrenginio privalumas yra tai, kad jis atlieka dvi funkcijas. Vos per maždaug 5 minutes įrenginio viduje pasiekiama 8-9 laipsnių temperatūra, kuri puikiai vėsina įvairius gėrimus. Tačiau tas pats įrenginys gali palaikyti ir jūsų arbatos ar kavos puodelio temperatūrą. Jis įkaista iki maždaug 65 laipsnių šilumos.

Taigi, nors atrodo kaip paprastas žaislas ar suvenyras, šis šildytuvas-šaldytuvas iš tikrųjų yra gana naudinga dovana. O ir atrodo gana neprastai - ne vienas norėtų ant darbo stalo turėti mažyti stilingą šaldytuvą. Juo labiau, kai toks dvi funkcijas atliekantis įrenginys kainuoja šiek tiek daugiau nei 16 eurų.

Vienintelis neaiškus dalykas - koks tikrasis šio prietaiso ilgaamžiškumas. Tai, kad jis nėra vienadienis rodo geri pirkėjų vertinimai, bet ar atlaiko metus, ar penkis - tai nėra aišku.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(3)
(6)
(-3)

Komentarai (1)