Mąstantys robotai pakeis žmones? Nesąmonė - „Tesla Gigafactory“ robotas yra puikus pavyzdys, kas mūsų laukia (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Aquarius 2017-04-28 17:42
Ok. Įdomi mintis. Vairuotojai moka mokesčius už kelius, kuriais važinėja, kad keliai būtų prižiūrimi ir tiesiami nauji. Logiška, visi sutinkat? Kas jei egzistuotų roboto mokestis bazinėms algoms (tokioms kaip dabar Suomijoje atliekamas ekspermentas). Juk robotai atima iš žmonių uždarbį? Girdėjau, kad svarstoma apmokestinti robotus, tik nebuvo minima, kur šie sumokėti mokesčiai būtų panaudoti. Pasakykite, kaip kitaip būtų galima sušvelninti artėjančią bedarbystės bangą, jeigu ne taip?
Mantas Žadeika 2017-04-28 17:46
O kokiais būdais pramonės atstovai bendradarbiauja su švietimo ministerija, kad ši stengųsi patenkinti specialistų trūkumą? Įdomu, ar bus man darbo po poros metų Lietuvoje, kai grįšiu su mechatronikos diplomu??
R35P3CT 2017-04-28 17:53
Tai, kad BMW gamykloje jau senokai dirba robotai kurie vežioja detales ir net variklius https://www.youtube.com/watch?v=Q7G43kxYeBs . Bet kažkaip to nesiskelbia, bet gi čia tesla... Aquarius, jei gerai pamenu tai Bill'as Gates'as yra minėjęs apie robotų apmokestinimą, jei neklystu.
Shinigami 2017-04-28 22:31
O tu žinai kiek darbo vietų atėmė kompiuteriai? Mano darbo srityje kol nebuvo kompiuterių viena projektą darydavo mažiausiai 3 žmonės visus metus. Dabar dėl kompiuterių ir specializuotos programinės įrangos projektą daro 1 žmogus 1-2 mėnesius. Kiek darbo vietų atėmė kompiuteris (12 mėn / 2 mėn * 3 darbuotojų = 18 darbo vietų). Gal ir jį reiktu papildomai apmokestinti? Ar žinai kiek darbo vietų atėmė traktorius? Kiek darbo vietų atėmė melžimo aparatai? Ir kita ne robotizuota technika? Kodėl ir jos neapmokestinus?
vytautas50 2017-04-28 23:06
Klausimas ką veikia tie žmonės iš kurių atima darbo vietas? Už ką netekę darbo vietų ir atitinkamai darbo užmokesčio žmonės perka robotų pagamintą produkciją? Dabar jau didžiulė problema su perprodukcija. Gaminti tampa labai paprasta bet pirkti nėra kam. Variantas CB visiškai laisvai spausdina pinigus ir dalina žmonėms o tie perka robotų pagamintą produkciją.
Shinigami 2017-04-29 09:11
Protingi persi kvalifikuoja ir uždirba dar daugiau nei anksčiau. Kvailiai tampa alkoholikais ir gauna galą kokiame griovyje. Viskas labai paprasta.