„Microsoft“ pristatė artimiausius „Windows 10“ atnaujinimus: bus labai daug naujų ir įdomių funkcijų, daugės animacijų, keisis dizainas (Video)  (3)

Kūrėjams skirtos konferencijos BUILD 2017 antrąją dieną korporacija „Microsoft“ anonsavo stambų „Windows 10“ atnaujinimą, kurį pavadino „Fall Creators Update“, o išleistas jis bus rudenį.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2017-05-18 „Microsoft“ pristatė artimiausius „Windows 10“ atnaujinimus: bus labai daug naujų ir įdomių funkcijų, daugės animacijų, keisis dizainas (Video)  (3)

Bendrovės programuotojai parengė daug naujų funkcijų, taip pat modernizavo sistemos dizainą, pritaikę „Fluent Design“ koncepciją.

Jos dėka „Windows 10“ sąsaja taps lengvesnė, gilesnė ir išplečiama, o visi vartotojo veiksmai bus palydimi pažangių ir gražių animacijų.

Kitu sąsajos atnaujinimu taps funkcija „Timeline“, kuri parodys vartotojui kuo jis užsiėmė anksčiau, ir padės grįžti prie atidėtų darbų taip, lyg pertraukos tarp jų tarsi nebūtų buvę.

Bus palaikomas sinchronizavimas tarp kelių įrenginių.

Kita įdomi funkcija pavadinta „Pick Up Where You Left Off“. Įsivaizduokite tokią situaciją: jūs dirbate su „PowerPoint“ pristatymu, bet kažkas paskambino, ir jūs turite skubiai išeiti.

Šios funkcijos ir virtualaus asistento „Cortana“ dėka galėsite toliau dirbti su dokumentu, naudodami savo išmanųjį telefoną, jo pagalba atidarę atitinkamą pranešimą.

Kita nauja funkcija – „Clipboard“ taip pat naudoja išplėstas įrenginių sinchronizavimo galimybes. Ji leidžia nukopijuoti beveik bet kokį turinį iš savo PC ir perkelti jį į išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

iOS prietaisų savininkai gaus dar vieną papildomą privalumą: „Windows Store“ jie ras pilnai veikiančią „iTunes“ su parduotuve, „Apple Music“ ir kitomis galimybėmis.

Ruošiamas atnaujinimas taip pat pasiūlys technologiją „Story Remix“, kuri naudoja dirbtinį intelektą tvarkydama nuotraukas ir vaizdo įrašus, sudėliodama jas tam tikras istorijas, pridėdama prie jų muziką, temas ir kinematografinius perėjimus. Be to, „Microsoft“ programinė įranga suteiks pažangias turinio redagavimo ir vėlesnio jo platinimo funkcijas.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(10)
(12)
(-2)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: