Ir „Audi“ multimedijos sistema ateityje bus dar patogesnė - eksperimentuojama su „Android“  ()

Šiomis dienomis „Audi“ dalyvauja žinomiausioje „Google I/O“ programinės įrangos konferencijoje, kurioje pristato savo naujos kartos multimedijos koncepciją su visiškai integruota „Android“ sistema. Ši pasaulinė premjera atveria naujas perspektyvas, kurios paspartins naujų jungiamumo paslaugų kūrimą ir mobiliąsias paslaugas „Audi“ automobiliuose.

„Audi Q8“ koncepcinio modelio technologijų platforma, kurią „Audi“ pristatė konferencijoje, turi įdiegtą „Android“ sistemą.

Naujos funkcijos, tarp kurių yra muzikos transliavimo paslaugos „Spotify“ bei „Google Play Music“, taip pat ir „Google Assistant“, yra pasiekiamos dideliame prietaisų skydelio centre esančiame  lietimui jautriame ekrane. Ši informacija yra matoma ir tiesiai priešais vairuotoją įmontuotame skaitmeniniame prietaisų skydelyje-ekrane.

Tai yra pirmas kartas, kai naujos paslaugos buvo visiškai integruotos į „Audi“ multimedijos sistemą. Gamintojas pažymi, kad nors navigacijos žemėlapiams toliau naudojama įprasta HERE duomenų bazė, vairuotojas gali pasirinkti ir „Google Maps“ navigaciją.

„Android“ yra populiariausia pasaulyje mobili platforma, kuria naudojasi daugiau kaip 1,4 mlrd. vartotojų visame pasaulyje. Milžiniška atviros „Android“ bendruomenės patirtis ir kūrybiškumas itin pagreitina naujų programų kūrimą.

Naujos programos, kurios atitiks „Google“ ir „Audi“ reikalavimus, kaip papildomos jungiamumo paslaugos gali greitai būti įdiegtos ir automobilyje – tą bus galima lengvai padaryti per „Android“ platformą. Kartu su dažnais atnaujinimais, vartotojas turės ne tik žymiai platesnį paslaugų pasirinkimą, bet ir platesnį jų pritaikymą tarptautiniu mastu.

Ateities automobiliai tikrai bus daugiafunkciniai bei ypatingai pritaikyti tiek trumpoms, tiek ir ilgo nuotolio kelionėms. Juose, be integruotų informacinių ir pramoginių paslaugų paketų, bus galima lengvai naudotis ir integruotomis „Android“ sistemomis, leisiančiomis automobilyje išbandyti ir visas išmaniųjų telefonų programų funkcijas.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(3)
(1)
(2)

Komentarai ()