Teismo sprendimas turi blogų žinių „Linkomanijos“ ir kitų „torrent“ svetainių gerbėjams

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Gediminas Jurgaitis 2017-06-19 09:52
Tegu blokuoja ka tik nori. CyberGhost VPN issprendzia visas bedas DD
Sebastianas 2017-06-19 11:21
Jėzus, Marija... man po teisybei yra giliai dzin, labai jau norėsiu tai apeisiu tą blokavimą. Be to, jau gal du metai ar kiek, kad iš vis beveik nieko nebesisiunčiu (nes nėra ir ką siųstis). Jeigu filmas koks geras, tai nueinu į kiną (o prastesnius tai kartais ir per tv pasižiūriu), kompiuterinių žaidimų man įdomių nėra, o jeigu atsiranda tai ant konsolės nusiperka, kai būna 30-50 proc. nuolaida. Muzika? Jeigu grupė patinka nusiperku jų albumą, o šiaip dabar yra youtube + wifi kolonėlės, jeigu baisiai reikia. Vienintelis kas tai būtų serialai keli, bet paprasčiausiai nueisiu į lostfilm.tv ar baibako, ar coldfilm ir parsisiųsiu iš ten. Arba, jeigu labai jau geras serialas, tai prisiminsiu, kad kažkada turėjau netflix paskyrą
lindemann 2017-06-19 13:46
2000-ųjų pradžioje gal ir gelbėtų visokie blokavimai, draudimai prie vienos ar kitos svetainės prieigos, tačiau šiuo metu, nemanau, kad interneto vartotojai tokie buki, jog nesugebėtų apeiti įstatymų sargų ribojimų. Tie kas nesugebėtų, dažniausiai net nežino, kas tie torrentai išvis, jiems neaktualu.
Westside7 2017-06-19 14:52
Sebastianai,man asmeniškai giliai dzin jūsų neturėjimas ką siųstis ir vartojimo įpročiai. Siūstis tikrai yra ką,bet jei jau sakote,kad nėra tai jums tikrai nėra. o jeigu žiūrite filmus online,tai aš asmeniškai to nemėgstu. Visą kitą yra sąžinės ir sąmoningumo reikalas. Piratinio tūrinio siuntimasis,savaime suprantama nėra gerai,bet nematęs,nenorėsi ir pirkti bluray į kolekciją.Į kiną kasdien neisi. Žaidimų dar ir kokių gerų yra,bet čia paprasčiau,nes youtube gameplay rasi bet kurio. Aš nei už nei prieš piratinį turinį,abiem atvejais yra krūva argumentų,net nežinau..
immortallt 2017-06-19 15:24
Kad kovoti su piratavimu, pirma turėtų būt sukurta vienodai patogi legali alternatyva. O tai dažnas atvejis, kad nusipiratauti kelis kartus lengviau, nei nusipirkti.
Sebastianas 2017-06-19 15:31
Pakeliame rankas tie, kurie kas dieną eina į kino teatrus dabar Apsilankau kine 2 - 3 kartus per metus prieš tai peržiūrėjęs kritikų (ir ne tik) atsiliepimus. Dar kol kas neteko sakyti, kad veltui pinigus išleidau.
Westside7 2017-06-19 16:26
Kaip nemėgstu,kai žmonės atrašinėja cituodami po sakinį. O kas jums liepia siųstis kičą? Kiek aukso fondo filmų yra,kiek nuostabios dokumentikos.O jei ir abejotinas filmas tai geriau iš LM nei iškart pirkti,kad vėliau nereikėtų gailėtis veltui ištaškytais pinigais. praktiškumas.Žinoma toli gražu ne visi linkę kaupti,o ir laikai sparčiai keičiasi,VHS JAU beviltiška praeitis,DVD praeitis.bet geriausius savo gyvenimus filmus norisi turėti/laukti bluray 16K diskų? o gal dar kažką modernesnio ir saugaus išras iki to,tada vėl visa kolekcija bus per niek. aš esu iš tų,kurie vieną bet ypatingą sau filmą gali žiūrėti ir daugiau nei tris kartus,tad man vertybė laikyti jį kolekcijoje.
Audrius 2017-06-19 16:41
kol negalesiu be jokiu registraciju atskirai pirkti straipsniu, filmu/tv laidu (o dar geriau pirkti po sekunde), muzikos ir t.t, tol jokie "subscription" man nebus idomus.
FtBall 2017-06-19 17:24
O kuo blogai subscribtion'ai? Aš jau daugiau nei 2 metus naudoju Google Play Music - labai patogu. Klausiau kur noriu, kiek noriu, kada noriu ir ką noriu - nereikia nieko siųstis. Gal kas žinot, kokia situacija dabar yra su Netflix'u? Žiūriu GoT, Flash, Lucifer, Agents of Shield, Dragon ball super, Mr Robot, Doctor Who, Stranger Things - egzistuoja viena platforma, per kurią galėčiau viską žiūrėt?
Sebastianas 2017-06-19 17:30
Čia yra Netflix siūlomas turinys Lietuvai. Tiesa, informacija 2016 m.: https://www.finder.com/lt/netflix-tv-shows
FtBall 2017-06-19 17:34
Heh, įdomiausia tai, kad jie net savo Stranger Things nerodo
Audrius 2017-06-19 17:53
Kuo blogai? Tuo, kad noriu moket tik uz ta ka vartoju, o ne "flat" mokesti nepriklausomai nuo to kiek skaitau/ziuriu/klausau. Plius nenoriu niekur registruotis su savo asmenine info.