Kodėl turtuoliai veržiasi pirkti riboto tiražo automobilius, jei jų nevairuoja? Štai kiek tereikia laiko, kad jie atsipirktų  ()

Itin turtingi automobilių kolekcionieriai turi progą įsigyti neeilinį egzempliorių. Vokiškame transporto skelbimų portale mobile.de atsirado pasiūlymas už 8 mln. eurų įsigyti labai retą „Lamborghini Veneno“.

Egzotiškasis superautomobilis buvo pristatytas 2013 metais vykusioje Ženevos automobilių parodoje. Tuomet gamintojo skelbiama jo kaina buvo 3,12 mln. eurų. Praėjus daugiau nei trims metams už vieną iš tokių automobilių skelbimo autorius jau prašo 8 mln. eurų.

Rašoma, kad „Veneno“ odometras rodo vos 180 kilometrų, o nuo tada, kai automobilis buvo pristatytas, su juo niekas nevažinėjo nei trasoje, nei bendrojo naudojimo keliais.

Taigi galima sakyti, kad beprotiškas italų kūrinys yra praktiškai naujas.

Jame sumontuotas iš „Aventador“ modelio paskolintas 6,5 litro darbinio tūrio V12 tipo motoras, išvystantis 750 AG galią. Nuo 0 iki 100 km/val. jis įsibėgėja greičiau nei per 3 sekundes ir išvysto maksimalų 354 km/val. greitį.

Iš viso buvo pagaminti vos trys „Lamborghini Veneno“ superautomobiliai su kupė tipo kėbulais. Parduodamas automobilis šiuo metu yra JAV.

Tai jau ne pirmas kartas, kai bandoma investiciją į šį modelį paversti uždarbiu. Praėjusiais metais už  800 kilometrų nuvažiavusį automobilį buvo prašoma 9,2 mln. eurų.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(20)
(9)
(11)

Komentarai ()