Internetas spėlioja, ar tarp Elono Musko ir „Daimler“ prasidėjo žodžių karas ar paprasčiausias apsižioplinimas?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

ili0v8 2017-09-28 16:51
Baikit nuolat reklamuoti Tesla ar Apple kompanijas ! Tikrai nemolonu net skaityti nuolatines tikiu kompaniju nutikimus .Pirma tai nesažininga kitu kompaniju atžvilgiu.Juk dabar žmonės jau elektromobilius sutapatino tik su vienu prekės ženklu.Ir jai pateikiama kokia kita informacija tai ji tik palyginamojo pobudzio.
Berserkas 2017-09-28 21:15
Daugumą kitų elektrinių automobilių gamintojų automobiliai neturi tokio nuvažiuojamo atstumo, mažiau išvaizdus ir dažniausiai būna hečbekai. Tesla turi didelį baterijų fabriką, statys dar vieną Europoje ir realiai jis daugiausiai išgarsino elektrinius automobilius kadangi anksčiau į juos žiūrėta kaip į Toyota Prius (naujasis taipat atrodo neblogai). Be to lyginti Tesla ir Apple būtų kvailą. Kadangi Tesla nors ir gamina elektromobilius kuomet automobiliai su VDV daug labiau paklausesni tačiau kainos gana panašios.
Eddie8664 2017-09-29 10:23
Jei ką ir reklamuoja tai šūdbest.com ir kitą kinišką šlamštą, apie apple ir tesla tiek teigiamų tiek neigiamų straipsnių yra.
Kirtis 2017-09-29 11:39
Tai yra faktas, kad atsiradus pasklausai ir toliau tobulinant tecnologijas susijusias su elektromobiliais anksčiau ar vėliau į šitą segmentą ateis kiti žaidėjai. Ir jais gali tapti tiek seni automobilių gamintojai, tiek visiškai nauji žaidėjai. Tesla tikrai nebus vienvaldis lyderis amžinai. Bet savo dalį nuo tos rinkos atsiriekti Muskui bus lengviau, nes kiti tik planuoja, skaičiuoja, kuria, o jis jau turi produktą, kurį pardavinėja. Kitiems reikia jį kažkuo aplenkti, o jam reikia tik patenkinti paklausą. Kol kiti pateiks rinkai išbaigtą produkta, Tesla jau turės naujesnius, patobulintus sprendimus. Žodžiu konkurencijos Muskas tikrai sulauks ir jei jis "bijotų" konkurentų, tai nebūtų net ėmesis šito verslo. O ar bus lengva iš jo atimti turimas pozicijas, paveikti jo planus, ir numatytą plėtrą - tai bent artimiausiu metu tikrai ne - tiesiog jis gerokai išsiveržė į priekį tinkamu laiku ir dabar bet kam, kas nori su juo konkuruoti, pradžioje reikia kurį laiką vytis, investuoti dideles sumas į sritis, kuriose Tesla jau vykdo gamybą ir ne tik investuoja, bet ir gauna dalinę grąžą.
polekas 2017-09-29 12:11
Konkurencija yra tai, kas verčia kompanijas tobulint ir gamint naujus dalykus. Aš tikrai nemanau, jog Elonas Muskas bijo konkurencijos, kaip tik atvirkščiai, jis nori konkurencijos, Galbūt konkurentai atras tai, ko Tesla nepastebėjo arba nepagalvojo, kas stipriai patobulintų elektromobilį. Šitas straipsnis parašytas neigiama emocija. Negi taip sunku įžvelgt kažką teigiamo?
HDi 2017-09-29 12:42
Tesla tik labai neseniai pradėjo generuoti pelną, ir tai jis kolkas minimalus. Aš manau kad esami automobilių pramonės žaidėjai, realiai bet kada galėtų išleisti betkokį dabar gaminamą VDV modelį varomą vien elektra, jei tik staiga Teslai "paeitų korta" ir jie būtų graibstomi, atiminėtų jų rinką, mažintų pelną. Bet manau kad kad šiai dienai vis dar atsargiai žiūrima į 100% elektromobilius, nes VDV vis dar generuoja puikias pajamas, o eksperimentuojama labiau su hibrdiniais modeliais nes tokiu atveju realiai neapleidžiami ir VDV automibiliai bet tuo pačiu kaupiama patirtis ir elektromobliams.