„Xiaomi“ pristatė dar vieną „Mi 8“ brolį: „Mi 8 Pro“ su patobulintu pirštų atspaudų skaitytuvu ir naujomis spalvomis (Video)  ()

Kinijoje „Xiaomi“ pristatė keletą naujų produktų. Vienas iš jų yra išmanusis telefonas „Mi 8 Lite“, o kitas – „Mi 8 Pro“, kuris iš pradžių buvo vadinamas „Mi 8 Screen Fingerprint Edition“. Naujajame „Mi 8“ varianto ekrane įtaisytas pirštų atspaudų skaitytuvas, panašus į naudojamą „Mi 8 Explorer Edition“. Be to debiutantas taip pat gali pasigirti dvejomis naujomis spalvomis.

„Xiaomi“ teigia, kad ekrano pirštų atspaudų skaitytuvas buvo patobulintas lyginant su „Mi 8 Explorer Edition“. Tvirtinama, kad atrakinimo greitis yra 29% aukštesnis, o sėkmės rodiklis pagerėjo 8,8%. Galima numanyti, kad telefone yra atnaujintas spaudimo jėgos jutiklis, kuris padeda greitai atrakinti telefoną.

„Mi 8 Pro“ turi skaidrią versiją, kaip ir „Mi Explorer“, be to siūlo du naujus spalvų variantus. Vienas iš jų yra gradientas pavadintas „twilight gold“, o kitas – „Ocher Black“.

„Xiaomi Mi 8 Pro” specifikacijos sutampa su „Mi 8“. Taigi, jūs gaunate 6,21 colio Super AMOLED ekraną su 2248 x 1080 taškų raiška ir išpjova. Viduje darbuojasi platforma „Snapdragon 845“ procesorius, taip pat 6 GB operatyviosios ir 128 GB vidinės atminties, arba 8/128 GB.

Galinėje kameroje yra du 12MP jutikliai su OIS ir optiniu priartinimu, o 20MP f/2.0 jutiklis įsitaisė ekrano išpjovoje. Akumuliatoriaus talpa lygi 3400 mAh, o valdo telefoną „Android 8.1 Oreo“. Telefonas taip pat palaiko infraraudonųjų spindulių atrakinimą pagal veidą.

Apie tikslias „Xiaomi Mi 8 Pro“ kainas dar rašysime, bet prognozės skelbia, kad jos bus apie 470 - 530 USD.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(3)
(2)
(1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: