Ukraina paviešino rusų karių pokalbius: kaip Rusijos kariniai laivai bandė taranuoti Ukrainos laivus, o viskas baigėsi saviškio laivo suniokojimu (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

kiesza 2018-11-27 14:37
Panašu, kad scenarijus neatsitiktinis, o planuotas. Kaip Rusija galėjo sulaikyt laivą be aukų ? Nejau jūreiviai išėjo iš kajučių ir pasidavė rusų nelaisvėn atiduodami techniką ? Turėjo kovoti iki paskutinio šovinio, o laivą nuskandinti, kad tik nepatektų priešui. Tokiu pasyvumu karai nelaimimi..
SaMaras 2018-11-27 20:54
Bėda tame, kad „karo nebuvo“..
AAA000 2018-11-27 21:05
kiek viena ausim girdejau, tai ukrainieciai tiesiog plaukineja is arti paziuret i griuvanti putino tilta, o rusai nervinasi ir vaiko smalsuolius nuo sito architektchalturinio stebuklo
kiesza 2018-11-27 22:10
O tai kas tada jau ne karas ? 10k lavonų, nacija sumažėjo 10mln. Suvereni teritorija sumažėjo 20% ? Nesvarbu, kad oficialiai nedeklaravo, bet natūroje karas eina..
SaMaras 2018-11-27 22:26
Oficialiai tai antiteroristinė operacija. Aš labiau pavadinčiau sukilimu (su giliu, bet neoficialiu kaimynės kišimusi) bet bėda tame, kad oficialiai iki dabar rusijos pajėgos kovos veiksmuose nedalyvavo, todėl nebuvo ir karo. Kitas klausimas ar turėjo jie bent simboliškai atsakyti ugnimi? Bet, manau, niekas nenori būti degtuku uždegusiu laužą..
HardAxe 2018-11-27 22:48
reik pakraut pilną laivą sprogmenų, o kai tave ištemps ir pasodins į belangę... o well... belieka tikėtis laivas nebus priparkuotas uoste
AAA000 2018-11-28 11:07
reikia dar turet minty, kad Ukraina faktiskai prarado gal 60% pajurio ir viena is triju didesniuju juriniu uostu. ir vienas jurinis uostas - Mariupolis, kai rusai perime Kerces sasiaurio kontrole - tapo is tarptautinio kazkokiu vidinio ezero uosteliu... grubiai tariant Ukraina faktiskai prarado 85-90% isorinio pajurio - nes dalis isorinio pajurio tapo tiesiog vidiniu... o pajegumai pervezt krovinius laivais sumazejo dviem trecdaliais...net paskutiniam uoste - Odesoj ten kazkokios diversijos buvo Lietuvoj tai butu pvz situacija - jei rusai sakykim uzimtu visa Nerijos juosta ir zemynineje dalyje Klaipedoje uzimtu perkelos teritorija. pasistatytu sakykim tilta i ta Klaipedos perkelos teritorija ir faktiskai net i duju terminala duju negaletume atsigabent. is musu isejimo i jura teliktu tik Sventosios uostelis - kuriame sakykim rusai dar diversijas darytu. o Klaipeda galima butu uzdaryt, nes laivai is Klaipedos tegaletu isplaukt tik i Kursmares, kur dar ten juos taranuotu rusu laivai... va tokia mazdaug situacija dabar Ukrainoje kurie cia kliedi, kad cia ne karas? cia ekonominis pats tikriausias karas.