„Ural“ pristatė riboto tiražo išskirtinį motociklą - keleivis galės užmigti, bet vienas priedas kelia dvejopas mintis  (7)

Sėkmingai pardavusi visos ribota serija gamintus „Ural Ambassador“ motociklus Irbite (Rusija) įsikūrusi kompanija paruošė naują sepcialų modelį. Šį kartą jos inžinierius ir dizainerius įkvėpė Transsibiro magistrale važinėjantys traukiniai.

Gamintojo atstovai skelbia, kad važiuoti motociklo lopšyje yra taip pat komfortiška, kaip ir pirmos klasės traukinio kupė. 

Keleivis gali užmigti

„Ural“ atstovai teigia ne kartą girdėję pasakojimų, kaip motociklo keleiviai ilgose kelionėse tiesiog užmiega.  Visgi jie pažymi, kad taip nutinka tik važiuojant geru keliu ir kuomet vairuotojas yra patyręs. 

Tokiu atveju 745 kubinių centimetrų darbinio tūrio opozicinio variklio skleidžiamas raminantis garsas ir patogi važiuoklė tiesiog užmigdo keleivį.  „Ural Transsib“ sukonstruotas bazinio cT modelio pagrindu.

Motociklas gavo naujus 18 colių skersmens ratus ir teleskopinius priekinius amortizatorius.  Šie pakeitimai buvo atlikti siekiant pagerinti komfortą.

Ne tik geriems orams

Kaip ir to paties pavadinimo maršruto traukinių vagonai, motociklas nudažytas žalia spalva ir su geltonomis juostomis.  Dar įdomesnis sprendimas pastebimas lopšio viduje – jis dengtas rudais odos apmušalais, o sėdynės forma ir logotipas atkartoja traukinio vagono keleivių vietas.

Motociklo priekaboje taip pat įrengtas priekinis stiklas, o lyjant lietui ją galima užkloti odiniu uždangalu.  Keliaujant per šalčius keleivis gali įlįsti į kailiu padengtą savotišką miegmaišį. 

Netikėtas priedas

Daiktams skirtas specialus rėmas ant lopšio galo, o šonuose dar įrengti du krepšiai.  Juodas degalų kanistras – tik imitacija, iš tiesų jo viduje patalpintas motociklo pirkėjams skirtas degtinės butelis ir keturi stikliukai. 

Tokio priedo tikslingumu abejoja netgi rusų žurnalistai. Jie pastebi, kad daugiau nei 90 proc. motociklų gamintojas eksportuoja į užsienį, o daugelyje šalių už vairavimą išgėrus vairuotojams grečia itin griežtos bausmės. 

Ribotos serijos „Ural Transsib“ kaina neskelbiama, tačiau vien modelis, kurio pagrindu jis buvo pagamintas, kainuoja mažiausiai 12 tūkst. eurų. Norintys tokį įsigyti turėtų suskubti – kompanija ketina pagaminti tik 20 motociklų.
 

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(10)
(9)
(1)

Komentarai (7)

Susijusios žymos: