Billas Gatesas ir Warrenas Buffettas teigia, kad sėkmė nėra pinigai - bet tai tada kas?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

irmastnt 2019-01-04 15:52
Nesamone, pagal sita logika galima sakyti visi vaikai yra sekmingi ir veliau jie sekme praranda ?
unytas 2019-01-04 15:59
duokit man 30milijonu eur pagyvensiu pasakisu ar laimingas ar ne esu. cia kaip gyveni su grazia moterim ir sakai ai ne grozi esme gi. o cia buni turtingas gi ne laime turtuose. butumet bet kuris miljardierius o jus visi miletu ir uosviene ir buvusi noretu grizti ^^ skaiciau as to bilo sapalones apie gyvenima visur buvo moralas eik dirpt. aciu uz minusus
Hm 2019-01-04 16:39
„žmonės, kurie tau rūpi, tave myli“ - papildyčiau - "net jei tu ir nesi turtingas". Taip būtų teisingiau...
Eič 2019-01-04 17:44
Geriau liūdėt Merecedese, nei ant dviračio.
kiesza 2019-01-04 19:49
Tik ubagas su skylėta terba turi teisė teigti, kad "laimė ne piniguose", bet netgi ir ta privilegija iš ubagų yra atimta..
Atk 2019-01-04 21:50
Yra dėsnis vystymosi žmogaus, vystymosi jo sielos. Jei žmogus eina prieš šį dėsnį, jis degraduoja, siela kaupią neigiamą patirtį. Noras turėti daug pinigų ir siekimas jų, niekaip negali dvasiškai vystyti žmogaus. Bet žmogui būna gal reikia prikaupti tos patirties, pinigų, daug, kad pajustų, kad ne pinigai yra svarbiausi ir kad jie iš tikrųjų žmogaus geru ir laimingu nedaro. Dabar daug iškrapyta, žmogus dažnai gali neteisingai suprasti savo paskirtį ir daryti tuos veiksmus, kurie žudo jo sielą, nuo kurių jis kaip žmogus degraduoja, nors pingus gali sėkmingai kaupti lipdamas dar per galvas kitiems. Ir paprastas orientyras normalaus, gero žmogaus, tai nebuvimas pykimo. Jei žmogus pyksta, kaltina kažką, teisia, tai jis degraduoja, kad ir ką jis sakytų, kokius kad ir pasiteisinimus. Jis yra degradavęs žmogus.
vytautas50 2019-01-04 22:44
Tai kad neturi žmonės jokios sielos ir nėra kur vystytis. Pagyvenai šį gyvenimą, numirei ir viskas tuo pasibaigė. Bet skrandis verčia dirbti ar kažkaip kitaip gauti pinigų nes jie šiame pasaulyje yra dievas. Na o visi neturintys pinigų yra tik statistiniai vienetai arba šio pasaulio šiukšlės. Ir pageidautina kad tokios šiukšlės nesimaišytų turtingiems po kojomis. Pasiturintys kaimynai priėmė pagal kažkokią programą pagyventi Vokietijos milijonierių 16 metų vaiką. Tai tas nesupranta kodėl jie jam nebučiuoja kojų ir bendrai nevykdo absoliučiai visų užgaidų kaip jo tarnai Vokietijoje.
sub 2019-01-07 13:01
Keista kaip žmogus, kuris rimtu veidu ankščiau teigė savo tiesas apie virgules, o štai dabar teigia, kad žmonės neturi jokios sielos. Metai/pusę metų labai pakeitė jus Vytautai. Papasakokit kas įvyko jūsų gyvenime Vytautai, kad taip pasikeitė supratimas apie žemiškus dalykus.
vytautas50 2019-01-07 17:25
Viskas turi galutinai susigulėti. Jei viskas vyks kaip numatyta papasakosiu kovo pradžioje ir žymiai rimčiau. Bet jei aplinkybės nesusiklostys atitinkamai tai ir pasakoti nebus apie ką. O šiaip atimti žmonėms pomirtinio gyvenimo viltį ir pasakyti kad jie tik čia laikinai vaikščiojantis mėsos gabalas be nieko daugiau gana nemalonu. Religijos dėka šios vilties klesti ir siūlo įvairius vietos nusipirkimo anapus variantus tūkstantmečius. Žmonės kenčia čia tikėdamiesi kad po mirties viskas bus gerai.
mindaugas.vaitiekūnas 2019-01-08 08:07
Šį kartą sutiksiu su Jūsų teisė rinktis "how to" Na ir dar šiek tiek pridursiu kitos išminties: https://www.youtube.com/watch?v=4H64BWIqSyA
mindaugas.vaitiekūnas 2019-01-08 08:08
Pridėsiu dar ir šitą https://www.youtube.com/watch?v=v7KQsS2kLM4
sub 2019-01-08 10:52
Keistai atrodo tokie teiginiai po kurių eina šypsenėlė. Atrody, lyg skaitai rimtą rimto žmgoaus teiginį ir pyst šypsenėlė. Tai net nzn kaip vertinti tas šnekas apie religijas ir pomirtinius pasaulius. Kiekvienas pats pasirenka kuo jam tikėti ir jeigu jis pasirinko kentėti tikėdamasis kad po mirties viskas bus gerai - tegul. Aš renkuosi tikėti ir nekentėti, o kas bus po mirties tas bus. Negaliu sau kvaršinti galvos dėl to ko nežinau ir nesužinosiu. Kiti žmonės matyt daug laisvo laiko turi galvot apie tokius dalykus, kas bus kai mirsiu. Kas bus tas bus. Gyvenu dabar ir tuo džiaugiuosi, stengiuosi būti geresnis žmogus, maitintis sveikiau, daugiau sportuoti, daugiau keliauti, nuveikt kažką reikšmingo, dirbti ne pinigams o sau.
vytautas50 2019-01-08 15:14
Na šypsenėlė gal turėjo būti į priešingą pusę. Tik tiek. Būtų labai liūdnas momentas praktiškai visiems jai kažkas su akivaizdžiais argumentais įrodytų kad po mirties nieko nėra. Net patys labiausiai netikintys kažkur gilumoje turi viltį kad mirtimi viskas nesibaigia. Taip sąmoningai suformuota žmonių pasaulėžiūra valdymo tikslais. O normali pozicija iš tikro nesikoncentruot į tai ir gyventi čia ir dabar. Ir pageidautina kad čia gyvenimas būtu patogus ir be problemų. Visokios kančios tikrai beprasmis dalykas. Bet dėl pomirtinio gyvenimo nebuvimo įrodymai gali kartais ir būti. Kiek galima apgaudinėti žmonės. Tikiuosi dėl to žmonės labiau brangintų šį gyvenimą ir mažiau keltų vienas kitam problemas. Nors pinigai, apie kuriuos čia kalbama, linkę naikinti žmogiškus santykius. Viskas perkama parduodama. Žmonių santykiai taip pat.
sub 2019-01-08 16:56
Vytautas50 nu jau perdaug į samokslo teorijas. Pinigai tik atsiskaitymo priemonė. O už ką su jais atsiskaitai ar tau atsiskaito čia kiekvieno atskiras reikalas. Vieniems atsiskaito už darbą, prekes ar paslaugas, kitiems už sąžinę/nekaltybe, bet gi tai vėl gi būtų galima pavadinti preke ar paslauga. Nereikia sureikšmint tų pinigų, ne visi perkami ir ne viskas parduodama. O ar po mirties nieko nėra, manau žmogus, human sapiens negali įsivaizduoti tokio dalyko, kaip "nieko nėra". Visgi tai tik žmonių sugalvoti žodžiai/terminai apibūdinti gyvenimiškoms situacijoms. Ne viskas/perkama parduodama.
vytautas50 2019-01-08 17:54
Kad pats asmeniškai turi pirkimo pardavimo ribas tai nereiškia kad žmogus turintis be proto pinigų tas ribas turi. Mano pateiktas nepilnametis milijonierius be problemų nusipirks kitą žmogų dalimis jei tik jam to reiks. Normaliai vyksta prekyba žmonėmis. O panaudojami tokie žmonės ir "dalimis". Nors prekyba žmonėmis panašu kad buvo amžinai tik skyrėsi panaudojimas. Dabartinė medicina suteikė naujas galimybes šiai prekybai. Taip kad žiūrint iš tos pozicijos parduodama perkama absoliučiai viskas. Tik kainos klausimas. Nors patys pinigai tikrai visai nebloga mainų priemonė. Bet šiuo atveju naudojama kaip plaktukas užmušinėti žmonėms o ne kalti vinims. Iš kitos pusės negali būti tikras, jei esi jaunas ir sveikas, kad netapsi kažkam atsarginių dalių komplektu. Grynai "prekybininkų" atsitiktinio pasirinkimo reikalas. Be žinios kas metai dingsta apie 2000 Lietuvos gyventojų. Kaip jie ten pasidalina tame prekybos tinkle pagal panaudojimą čia jau žino tik "tinklo valdytojai". Jokio sąmokslo čia nėra. Tik statistika.