Karas neišvengiamas? Ką apie tai sako matematika ir kodėl to neįmanoma išvengti

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Misteris 2019-01-13 19:05
Neužkalbėk danties ,Vytautai 50. Jeigu Rusija jaučiasi NESAUGI su 1/6 Žemės sausumos,tai kodėl Lietuva turėtų jaustis saugi apsupta Rusijos? Todėl aš teigiu,tapkime DYGIAKIAULE.Jei smauglys sugalvos praryti,tai ir pats žus kančiose nuo spyglių ,išlingusių kiaurai per šonus.
apvalus 2019-01-13 19:23
Kazkodel militaristai isivaizduoja, kad gali primesti savo fantazijas visai visuomenei. Deja, taip neveikia.
AAA000 2019-01-13 20:05
sita strategija neveikia. pasekmes butu - neprognozuojams smauglys. ir kruvos niekam nereikalingu seriamu dygliakiauliu - kurios nekuria jokios naudos visuomenei. tik prasineja visokiu naujovisku spygliu ir spec komforto salygu. batka yra tokia dygliakiaule, kur uzsiima zaidimeliais su smaugliu daug geriau veikia kita strategija - smaugli perseri kokiu gmo iki apsisikimo ir jis tampa nekenksmingas ir nepavojingas arba pakeiti egzistavimo salygas iki tiek - kad jis ir nustimpa pats savaime. o paskui skruzdeles uzpuola lavona ir sueda toks savaiminis reiskinys. taip kad skruzdelems geriau uzsiimt genetiniais tyrimais negu dygliakiaules augint - jei ziuret i perspektyva
vytautas50 2019-01-13 21:31
1/6 sausumos su 140 milijonų gyventojų labai problematiška išsaugoti. Pieš 7 milijardus tai kažkoks niekingai mažas skaičius. Ir kuo toliau tuo didesnė problema. Na Lietuvos prilyginimas dygliakiaulei labai jau optimistinis variantas. Rusų vienintelis susidomėjimas Lietuva kiek čia bus dislokuota JAV branduolinių ginklų (ir ar jau dislokuota) ir kaip nuo jų bent kažkiek apsiginti. Bendrai žaidimas vyksta tarp JAV, Kinijos, Rusijos. Visi kiti tik patrankų mėsa. Idealiausias variantas dėl JAV kad kažkaip Rusija kariautų su Kinija. Išsispręstų visos problemos bent laikinai. Bet tie nepanašu kad ruošiasi kariauti. Tai, kadangi Rusija silpnesnė grandis nei Kinija, jai maksimumas sankcijų kad dėl blogėjančio gyvenimo subyrėtų iš vidaus. Va jei taip nutiktų tai kinai Sibirą su visais resursais tikrai pasiimtų. Bet JAV tai nenaudinga, nes Kinija taptų resursų prasme nepriklausoma. Gautųsi dar didesnė problema. Idealus variantas kad Rusija nesubyrėtų bet taptų absoliučiai pavaldi JAV. O tuomet ir Kiniją galima užspausti. Panašiai kaip buvo prie Jelcino. Lieka tik laukti Putino mirties. Gal valdžia atiteks kažkam panašiam į Jelciną. Tai visi didieji tokiam gumos tempime ir sėdi. O mes iš neturėjimo ką veikti ir esmės nesupratimo klykiam kad "rusai puola". Mes čia rusam reikalingi kaip šuniui penkta koja. Bet kažkaip save susireikšminti norisi, kad esam svarbūs. Kažkokie 2 milijonai egzistuoja ar ne šiam pasauliui visiškai dzin. Jei mus didiesiems galima naudingai į kažką tarpusavyje iškeisti tai taip ir bus padaryta. Ne pirmas ir ne paskutinis kartas.
Dannas3 2019-01-13 22:29
Vytautas is back, o jau galvojau po savo gedingu virguliu pranasysciu, daugiau nekiš savo prasmirdusios vatines nosies i si foruma
Monochamus 2019-01-13 23:19
Ne rusai šėrė Lietuvą, o Lietuviai šėrė Rusiją... Ir okupacijos priežaščių daug daugiau nei ekonominės. Nebūtų čia NATO, tai realūs Ukrainos ir Sakartvelo pavyzdžiai geriau rodo kas čia būtų, o ne tavo vata praplauti "samprotavimai".
sub 2019-01-14 09:20
Pilnai pritariu: Rusija vs. Ukraina. JAV vs. Sirija. Izraelis vs. Palestina. Net nzn ar galėčiau šiuo metu drąsiai teigti, kuris yra gerietis. Na Rusijos-Ukrainos atveju viskas aišku, kas blogietis, o kas gerietis, kas ką užpuolė. Kitais dviem atvejais, visiškai niekas neaišku.
Misteris 2019-01-14 14:48
Vytautai 50,kiek procentų tavo penio galvutė sudaro nuo viso tavo kūno svorio?Nykstamai mažą.Tai kodėl tamsta ją taip saugoji?Ar manai,kad kažkam ji labai reikalinga? Esate gyvas Rusijos įsikūnijimas- kuri turi šitiek raketų,branduolinių ginklų "lavono" ranką,bet pelės širdis vistiek neleidžia užmigt.
procc 2019-01-14 15:59
Didelis karas prasideda tada kai žmones pamiršta jo pasekmes.
HardAxe 2019-01-14 17:26
scenarijus a: atvažiuoja dėdė, prisijungia Lietuvą, įveda USD ir amerikietišką gyvenimo standartą. Mokykloj dėsto anglų kalbą. scenarijus b: atvažiuoja dėdė, prisijungia Lietuvą, įveda RUB ir rusų provincijos gyvenimo standartą. Mokykloj dėsto rusų kalbą. scenarijus c: atvažiuoja dėdė, prisijungia Lietuvą, įveda kinišką valiutą ir pristato valdiškų fabrikų su pigia darbo jėga. Pradedam mokytis mandarino kalbos. Kurią blogybę renkamės?
manciukaz 2019-01-14 17:51
scenariju d: istojam i EU gaunam per laika Europietiška gyvenimo standarta, teise laisvai judėti EU turėti savo kalba ir rinktis savo valdžia
manciukaz 2019-01-14 18:08
Realiai kare nėra geriečiu ar blogiečiu, visi kovoja dėl savo interesu.. yra nebent puolantys ir besiginantys. Rusija užpuolė Ukraina Jav + Saudo arabija + Turkija užpuolė Sirija Izraelis puola Palestina
Vytax 2019-01-15 00:32
Nėra tokios valstybės kaip Palestina. Taip, visas pasaulis norėtų, kad tokia valstybė atsirastų. Bet realybė tokia, kad Palestina tėra tik teritorija. Nėra ten valstybingumo, nėra valdžios, nėra teisės viršenybės, nėra valstybinių institucijų ir t.t.
Benediktas 2019-01-15 08:54
Nepuls vakarai Rusijos pirmi, bent jau šiame amžiuje. Jiem ir taip gerai. Kentes kiek tik reikes ir ginkluosis, kol Rusija pati aprims, pasikeis mastymas ir pan.
manciukaz 2019-01-15 17:26
Kaip gali vykti pilietinis karas kur didžioji gyventoju dauguma palaiko Sirijos prezidenta ? Be iš užsienio atvykusiu teroristu ir jiems teikiamos visokeriopos paramos nebūtu to karo.. tenais kovoja Sirija prieš užsienio remiamas pasaulyje pripažintas teroristines organizacijas. Kaip tai nėra Palestinos ? Iš kokio medžio iškritai? Apsišviesk biški jie, net turi prezidenta, aišku Jav ir izraelis norėtu, kad nebūtu.. https://lt.wikipedia.org/wiki/Palestinos_valstyb%C4%97
Vytax 2019-01-15 21:10
Nėra ten jokio prezidento. Teritoriją realiai kontroliuoja Hamas teroristinė organizacija. Kuri net pati nepripažįsta Palestinos nepriklausomybės, jie ją laiko dalimi bendro islamo kalifato, ar kažkas ten panašaus.
zet 2019-01-17 06:42
autorius ufonautas. Statistines isvados ir neina karo isvengti? Autoriau, pasigilink i statistika ir tikimybes.
sub 2019-01-17 08:48
Aš ne apie geriečius kalbėjau. O paie branduolines valstybes vs. paprastas. Tik Rusijos vs. Ukrainso atveju išdėščiau kas mano nuomone agresorius "blogietis".
sub 2019-01-17 08:52
Google it sąkyčiau, bet tau patinka ginčytis ir aiškint kitiems savo išvedžiojimus. Tai jau patikrinau už tave: Palestinos valstybė – valstybė, paskelbta 1988 metais ir apimanti Gazos ruožą bei Vakarų krantą. Valstybė pripažinta dviejuose trečdaliuose pasaulio šalių, tačiau jos vis dar nepripažįsta daug Vakarų šalių. 2012 m. ją pripažino Jungtinės Tautos; Valstybės vadovai - Mahmoud Abbas (prezidentas). Pabusk, Palestinos, kaip atskiros valstybės nepripažįsta tik Šveicarija, Kanada, Japonija, Pietų Korėja, Mexika, Australija, Naujoji Zelandija, didžioji dalis EU, JAV ir Izraelis. Visas likęs pasaulis diplomatiniu ir nediplomatiniu pripažinimu pripažino, kad tai laisva, nepriklausoma šalis, o ne tiesiog teritorija. Man čia gana viskas aišku, Izralis su JAV yra meilužiai, o visos kitos šalys ir EU, kurios dar nepripažino Palestinos kaip laisvos savarankiškos šalies, yra labai glaudžiai susijusios su JAV. Ne karas trukdo pripažint Palestiną visoms likusioms šalims, o Izraelio ir JAV politika. Lietuva, kaip EU narė ir JAV draugė iš išskaičiavimo manau irgi nepripažins, kol JAV su Izraeliu tokia politika vykdys. Nzn kaip ten su JAV ambasadą, kurią JAV norėjo perkelti iš Izraelio teritorijos į Palestiną bus, bet kas norėtų, kad priešo tvirtovė stovėtų tavo žemėje?