Vilniuje pradėjo veikti 50 naujų įkrovimo stotelių: skelbiamos įkrovimo kainos ir kiek kainuos nuvažiuoti 100 km

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Ramsas 2019-10-18 20:48
Su tokia elektros energijos kaina elektromobilis nebeatsipirks.
AAA000 2019-10-18 22:14
atsiskaitymo platforma turi but bendra visoje salyje. ir cia turetu atsiskaitymo sistema vystyt viesi elektros tinklai. su bankais kokiais. o tokie stoteliu tiekejai turetu prie bendros atsiskaitymo platformos jungtis. ar kurt asociacija tokiai platformai vystyt. pvz su degalinem kokiom. o ne viesai aiskint, kad "mes sukurem kazkoki slamsta" ir "gal jungsis prie musu ir kiti". cia juk viesas interesas pazeidziamas - jei kuria nisini-monopolini sprendima. uz tokias "iniciatyvas" europoje 5-10% baudas nuo apyvartos deda.
vytautas50 2019-10-18 22:57
Užsipilti "baką kw/h" apytiksliai kainuos apie 20€. Panašus jau tikras bakas dujų man kainuoja 35€. Tik su tuo "elektriniu bakų" nuvažiuosi apie 400 km, o su "dujiniu baku" aš nuvažiuoju apie 600km. Visas elektros pigumas ir išnyksta. Na kad pats auto brangesnis tai net neskaičiuojam.
Paramotoras 2019-10-19 08:53
Jo lrytas geriau tegu genseko pakalikam siknas laizo nei aiskina aipie elektromobiliu infrastruktura. Kas cia per baterijos standartas. Cia model s baterija ar kokis thi k city. Na ir isvis cia vieni nusisnekejimai.
Gregas 2019-10-19 10:06
vytautas50 - nes pagaminti "elektriniam" bakui elektros reikėjo elektrinėje išdeginti dujinį baką dujų (turint omeny energijos nuostolius el. linijoje dar klausimas ar nereikėjo išdeginti daugiau). Šiandieninis požiūris į ekologiją man primena šlapinimasį į kelnes su tikslu kad šilčiau būtų. Kol kas šilta, bet kažkada teks sustoti ir pasidarys šalta. Kažkiek metų atgal dyzelinis variklis buvo laikomas ekologiškesniu nes naudojo mažiau degalų ir buvo netgi pradėtas naudoti įvairiose lenktynėse kaip pažangi, perspektyvi technologija. Namų kūrenimas kietu kuru (malkomis, briketais, granulėmis) buvo ekologija, nes tai atsinaujinantis energijos šaltinis. Dabar mediena blogis nes smirda, o dujos ekologija!!! Ekologija šiandien yra tai, kas lokaliai - čia ir dabar mažiau smirda, o efektas globaliu mastu atrodo nelabai ir rūpi.
immortallt 2019-10-19 10:17
Su tokiais prastais matematiniais įgūdžiais turbūt grąžą parduotuvėje ir kaskart per mažą gauni. Net jei krausi elektromobilį tik mokamoje stotelėje, per 500k km sutaupysi 15k €. O jei pirksi elektromobilį už dyzelinio kainą, tai apie kokius tu atsipirkimus kalbi?
Paramotoras 2019-10-20 13:07
Bet kuris automobilis nesa nuostoli. Su elektriniu k0lkas del subsidiju galima vazineti stipriai pigiau. O ir nepazystu nei vieno kuris butu pirkes elektri i del ekologijoz.
immortallt 2019-10-20 20:06
Na jei valgyti irgi yra nuostolis, tada taip, visi automobiliai neša nuostolius. Jei žiūrėti tai kaip į paslaugą su kaina, tada vieni automobiliai bus brangesni, kiti pigesni. Jei lyginti EV ir VDV vienodoje klasėje, tada jau gali skaičiuoti išlaikymo skirtumus. EV subsidijų nereikia, kad atsipirktų. Užtenka laiko. Bet žmonės yra nekantrūs, jie nori kad atsipirktų per 3 metus, nors po to patys rėkia, kokie blogi verslininkai, nes nori greito atsipirkimo.