Modulinės operacinės sistemos idėja pasiteisino: „Google“ skelbia geras žinias apie „Android 10“ atnaujinimus  ()

Seniai žinoma „Android“ ekosistemos problema yra lėti atnaujinimai. Norint tai spręsti „Google“ išleisdama „Android 8.0 Oreo“ operacinę sistemą pradėjo ir projektą „Treble“. Jo tikslas buvo pasiūlyti modulinę operacinę sistemą, o tai turėjo telefonų gamintojams palengvinti atnaujinti įrenginių „Android“ versiją.

Dabar „Google“ praneša, kad projektas „Treble“ jau duoda pirmuosius vaisius. Teigiama, kad „Android 9 Pie“ operacinės sistemos adaptacija buvo greičiausia pirmais metais ir dabar užima 22,6 % visos „Android“ ekosistemos dalies. Tai taip pat buvo „Google“ ir pagrindinių gamintojų bendradarbiavimo darbo rezultatas. Teigiama, kad „Pie“ operacinės sistemos adaptacija buvo trimis mėnesiais greitesnė lyginant su „Oreo“. Manoma, kad „Android 10“ adaptacija bus dar spartesnė.

Jau dabar kai kurios kompanijos siūlo telefonus su „Android 10“, jos yra „Essential“, „Xiaomi“ ir „OnePlus“. Iki metų galo „Google“ tikisi pamatyti „Android 10“ atnaujinimus iš kitų pagrindinių gamintojų: ASUS, LG, „Motorola“, OPPO, „Realme“, „Samsung“, „Sharp“, „Sony“, „Transsion“ ir „Vivo“.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis

(40)
(8)
(32)

Komentarai ()

Susijusios žymos: