Konica Minolta stiprina pozicijas pramoninio spausdinimo segmente  (1)

Plėsdama pramoninio spausdinimo portfelį, „Konica Minolta Baltia“ pristato naują „AccurioWide 160“ ir „AccurioWide 200“ hibridinį UV Inkjet plačiaformatį spausdintuvą. Abu įrenginiai yra sukurti komerciniam ir franšiziniam spausdinimui su hibridinių technologijų platforma. Spausdintuvuose naudojama UV rašalo technologija, kuri padeda sutaupyti, panaudojant daugiau spalvų pigmento viename laše.

Spausdintuvas išsiskiria itin aukšta iki 1440 × 720 dpi, todėl išgaunama itin aukšta spausdinimo kokybė. Šie spausdintuvai taip pat naudoja LED ir UV šviesos šaltinius, kurie pagreitina džiuvinimo procesą.  „AccurioWide 200“ yra aukštesnės klasės įrenginio versija. Jis turi didesnį spausdinimo plotį ir didesnį spausdinimo greitį, palyginti su „AccurioWide 160“.

„AccurioWide“ spausdintuvas turi būtent jam dedikuotą programinę įrangą - „AccurioPro WideDirector“, kurios paskirtis yra visokeriopai valdyti šį spausdintuvą. Naudojant šią programinę įrangą, vartotojas gali lengvai naudoti automatinį darbų išdėstymą, kontroliuoti spalvas ir t.t. Beje, programinė įranga taip pat veikia su tokiais įrenginiais kaip: „Konica Minolta FD-9“ automatiniu, „Konica Minolta FD-5“ ir „FD-7“ rankiniais spektrofotometrais.

„Konica Minolta“ taip pat turi platų novatoriškų Inkjet sprendimų asortimentą, vienas iš jų yra „AccurioJet KM-1“ – pirmasis pasaulyje UV ofsetinis dvipusio spausdinimo presas (B2 + formatas, storumas 0,06–0,6 mm), turintis užpatentuotą „Dot Freeze TechnologyTM“, ofsetinį paėmimą, kuris užtikrina labai tikslią registraciją. „AccurioJet KM-1“ buvo suteikta pirmoji pasaulyje „Fogra 53“ (standarto) akreditacija, be to, įrenginys suteikia lankstumo spausdinti ant praktiškai bet kurio pagrindo - sunkių tekstūruotų medžiagų, sulankstomų kartoninių dėžučių, taip pat suteikia galimybę prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių rinkos poreikių.

Kiti Inkjet UV sprendimų įrenginiai – taškinio lakavimo ir karšto foliavimo serija pvz „MGI JETvarnish 3D EVO“, kuris suteikia galimybę tiesiogiai atlikti taškinį 3D UV lakavimą ir foliavimą ant skaitmeninių spaudinių (B3, B2, B1 formato). Specialiai sukurta lako formulė leidžia tiksliai nustatyti skirtingus lako storius (iki 200µm) kiekviename lape, kad skaitmeninis spaudinys būtų unikalus, ypatingas ir patrauklus tiek vizualiai tiek liečiant.

Taip pat Industrinis Inkjet spausdinimas gali buti plačiai pritaikomas pramoniniame spausdinime bei gamybos procese. Proceso metu rašalu ar kita medžiaga, pvz. laku spausdinama ant gaminio tiek funkciniais, tiek dekoratyvinės puošybos tikslais. Ši technologija naudojama spausdinant ant nestandartinių medžiagų, paviršių ir yra neįmanoma su standartinio tipo spausdintuvais.Yra galimybė   prijungti pramonines Inkjet spausdintuvų galvutes prie esamos tradicinės ofsetinės ar fleksografinės įrangos ir ją skaitmenizuoti. Tokiu būdu, tradicinės gamybos galimybės gali būti išplėstos naudojant skaitmeninio spausdinimo galimybes - personalizavimas, numeracija, brūkšninių kodų spausdinimas ir kt.

Apie „Konica Minolta Baltia“

„Konica Minolta Baltia“ –  „Konica Minolta Inc.“ dukterinė įmonė, pasaulyje pirmaujanti paslaugų teikėja IT ir dokumentų valdymo procesuose, taip pat skaitmeninės gamybos ir pramoninio spausdinimo sprendimų srityje. Įmonė išsiskiria verslo konsultavimo paslaugomis, diegimu ir valdymu, bei teikia daugybę pasaulyje pirmaujančių spausdinimo sistemų sprendimų.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(8)
(6)
(2)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: