Elonas Muskas: „kai ateis apokalipsė – jūs džiaugsitės, kad Cybertruck neperšaunamas“. Aiškėja, kad pikapas bus kitoks (Video)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

conjurer 2020-06-04 16:54
Nepamenu kad Mad Max'e būtų buvus elektra viešai prieinama. Kai ateis apokalipsė kovosime dėl paskutinių naftos likučių. Jei iškastinio kuro ir elektros pramonė nežlugs, tai nebus apokalipsė. Kita vertus dabar per maištus JAV prieš policijos brutalumą yra mėtomos plytos, kurių turbūt cybertruck neatlaikys - per demo matėm kaip metalinis guolis suskaldo langą.
House_of_gold 2020-06-04 17:30
Klounas Ir kuo jis ruošiasi jį kraut per apokalipsę, kai visa infrastruktūra bus sugadinta?
Evil Goku 2020-06-04 17:38
Iš Tesla Powerwall'o, kurį kraus individualūs saulės elementai.
iPienius 2020-06-04 18:29
savo turimu saules bateriju?
AAA000 2020-06-04 20:10
siaip nafta neuztenka ispumpuot. reikia fabrikeli pasistatyt perdirbimo. biokura irgi. o vejo generatoriu faktiskai ir belenkokio AC variklio gali padaryt. tame ir esme - kad elektros niekada nepritruksi. pritruksi AKUMULIATORIU!!! o Musko akumai - sudini jis is esmes nesprendzia pagrindines problemos, va tas man juokingiausia. o vadinamas elektromobilizmo inovatorium su raketom - sutinku. su autopilotu - sutinku. cia programinio tipo inovacijos. bet su elektromobiliais - sudu sudas ten jo tos elektromobilines inovacijos nauda tik kad prigamino daug ir isreklamino. padare buma sioki toki. bet inovacijos ten nera, jas kazkas kiti greiciausiai padarys. kazkokie rimtesni inovatoriai. as statyciau uz kieto buvio akumus. manau sugebes ispigint ir neprarast ilgaamziskumo savybiu. eksplotacinis akumo ciklas turi but bent jau vieno zmogaus gyvenimas, kad technologija padarytu esmini perversma atsisakant naftos. arba kazkoks regeneracinis budas. nes kitaip bus daug vienkartinio slamsto, o ne elektromobilizmo pazanga... paziurekit pvz i padangu problema - nors jos net nesunkiai 10-20 metu atlaikytu. o akumai net padangu ciklo netempia...cia gali net elektromobiliu draudimo istatymus ateity priiminet - jei tarsa akumais bus masiska... galvokit biski gal ne kaip buhalteriai kai kada?
Berserkas 2020-06-04 21:08
Pradžią skaitau. Nu okei okei, o po to jau matau kaip viskas pakrypsta link Tesla baterijų
AAA000 2020-06-04 21:31
neskaityk - dar pakenks tie visi nepersaunami stiklai, nerudijantis plienas dizaine ir panasus sudas - cia tik demesiui nukreipt. nu ir kas kad jie yra idiegti? jie tik maskuoja pirmo lygio problema. turesi nepersaunama elektromobili - kuri po 10 metu galesi tik stumdyt, kai akumas nustips flinstonu matyt persiziurejo Muskas
Arunas1948 2020-06-04 22:12
Ne filmu persiziurejo Muskas, jis zino kad yra daug durnu zmoniu kuriuos lengva maustyt, tik tiek.
immortallt 2020-06-05 08:47
o ko tikiesi iš ligonio?
conjurer 2020-06-05 12:07
Niekas netrukdo dyzelinio generatoriaus įsirengti gale, kuris varytų elektros variklius. Arba garo variklio, kuriam tinka bet kas kas dega. Gale vietos užtektų. Kita vertus jei žlunga energetikos pramonė (iškastinis kuras, elektra, akumuliatorių gamybą), neveiks ir auto dalių pramonė. Taigi geriausios mašinos bus tos kurių daugiausiai pagaminta, nes bus pakankamai daug atsarginių detalių (VW passat?). Kai jos baigsis vienintelė alternatyva bus arkliai.
vytautas50 2020-06-05 12:31
Šiaip tai dėl saulės pliūpsnio apokalipsė gali ateiti bet kada. Prisimenant 1859m rugsėjo 1-2d įvykius kada praktiškai nusprogo telegrafo linijos dabar tai būtų kur kas blogiau. Viskas kas susiję su elektra ir elektronika tiesiog sugestų. O arklių nėra. Visas "civilizuotas" pasaulis normaliai išmirtų iš bado. Gyvenantys be civilizacijos aišku išliktų. O kadangi precendentas buvo tai jokių problemų saulei tai pakartoti. Tik niekas nežino kada tai gali nutikti. Šiaip mažesnio mąsto tokios problemos nutinka gan dažnai. Tik jos lokalios.
Finalfour 2020-06-05 12:57
Ne, neprisimenam. Tu ciuju gal ir prisimeni, kaip ir ta kita broken gyvenimo liekana Arunas1948. Neitiketina, kaip kai kurie zmones laukia apokalipses, kad paskui galetu isdidziai sakyti - JUK SAKIAU! NEKALUSET!. Nebus, pons, nebus. Pamatysi. Taip ir nesulauskit - civilizacija eis i prieki kaip iki siol, ir viskas bus ciki. Kaip iki siol. Tad atsipalaiduok ir megauskis vakaru civilizacijos malonumais, nes tamstai speju tai tikrai netruks amzinai
vytautas50 2020-06-05 15:03
Na jei neprisimenat mokyklos astronomijos kurso tai gali priminti visagalis internetas. Suprantama jei juo ponas mokat naudotis. Tiesiog įdomus faktas ir nieko daugiau. Kaip tai vyktų dabar galima tik improvizuoti. https://en.wikipedia.org/wiki/September ... etic_storm Na o kas liečia "gyvenimo liekaną" tai sulaukęs atitinkamo amžiaus pats ją tapsi neišvengiamai. Vieniems tai nutinka anksčiau kitiems vėliau. Kaip tik vakar teko bendrauti su jauna apie 30 metų pažįstama moterimi kurios psichologinis stovis kaip buvo mano 86 metų tėvo. Ir tokiam jaunam žmogui jau viskas. Pora insultų padarė savo.
Arunas1948 2020-06-05 15:39
Idomu pasidare kas tie vakaru civilizacijos malonumai, as dar maciau tikra gamta o vakaruose net uodai isnaikinti, pauksti sunku pamatyti, jus jau gamtos grozio nejauciat, sunaikinom senaja Lietuva kuri gyveno pusiausvyroje su gamta o dabar tik naikinam, civilizacija tik i prieki, pasiziurek i Amerika, pamatysi civilizacijos prieki.
conjurer 2020-06-05 16:34
Ne nebūtų. Visų pirma dabar turime technologijas kurios gali visa tai aptikti. Šitie pliūpsniai nejuda šviesos greičiu, ir arčiau saulės esantys palydovai tai pastebės pirmiau. Antras dalykas dabar nesinaudojam nuogom telegrafo linijomis. Optinių skaidulų tai nepaveiks. Serverinės, kur sukasi visos elektroninės paslaugos yra dalinai apsaugotos nuo tokių pavojų (ypač tos bukeriuose), o neapsaugotus kompiuterius reikalui esant galima atjungti. Žalos nuo to gali būt nemažai, bet tikrai ne civilizacijos žlugimas. Civilizacija žlugtų tiek vienu atveju, jei išnaikintum 99,999 procentus aukštesnio IQ žmonių, ir paliktum tik 0,001 prcento pačių kvailiausių žmonių. Tada būtų didelė tikimybė kad jie civilizacijos neatkurtų. Rusai panašiai bandė daryti su savo koncentracijos stovyklom, dėl to dauguma senių yra tokie kokie yra. Realus scenarijus yra MAD. Bet tai nebūtų žmonių išnykimas, tiesiog pastumtų žmoniją kelias šimtais metų atgal.
vytautas50 2020-06-05 17:02
Kaip kas bus laikas parodys. Šiaip žmonės patys maksimaliai stengiasi susinaikinti. Tobulėja susinaikinimo būdai pvz kaip branduolinio ginklo atsiradimas ir analogiškų dalykų. Ir su tai IQ pagalba. Pvz pirmojo pasaulinio karo mirčių sukaičius apie 17 milijonų žmonių, antrojo apie 50-70 milijonų. Pažanga ir IQ įtaka naikinimo metodams. O kaip ir kas vyksta dabar pamatysim po to kai dabartis praeis. Pvz vakcinų pagalba kaip šalutinių efektu be problemų galima panaikinti žmonėms reprodukcijos galimybę. Gražus, civilizuotas, moksliškas žmonių pertekliaus sprendimo būdas. Kodėl turintiems didesnį IQ arba daugiau pinigų nepasinaudoti?
immortallt 2020-06-05 17:17
Branduolinio ginklo kiekvienais metais mažėja. Kaip šalutiniu efektu reprodukciją panaikinti Nu jo, reikėtų tų, kurių protinės galimybės panašios į šuns tokią galimybę naikinti. Ir tai nebūtų civilizacijos pabaiga. Po galais, Europoje marų metu išmirdavo iki 70% populiacijos, civilizacija nežlugo. O dabar daug daugiau žinių sukaupta skaitmeniniame formate.
Arunas1948 2020-06-05 19:24
Palydovas pamates pliupsni zemei pranes kad liko 10 minuciu iki tragedijos.
conjurer 2020-06-05 20:06
Priklauso, dalelės gali atskristi tarp 2 minučių, ir 2 dienų nuo pastebėjimo žemėje. Čia tu teisus, bet reikia atsižvelgti į tai kad didžiausias pavojus yra ilgiems laidams, nes juose indukuojasi elektra. Kaip minėjau optiniams sujungimams tai visiškai nekenkia, o dabartinės elektros linijos turi pakankamai apsaugų. Taigi tragedija nebus didelė. Didžiausią grėsmė žmonijai ir civilizacijai kelią patys žmonės.
immortallt 2020-06-05 22:06
Ir servisai turės ką veikti