“Audi” pradės masinę elektromobilio gamybą  (22)

Masinė Audi E-Tron gamyba prasidės 2012 metais, o pirkėjams bus pasiūlyta tik 1 tūkst. šio modelio vienetų. Apie tai patvirtino pats gamintojas automobilio testavimo metu Los Andželo automobilių parodoje.


Automobilį varys keturi elektros motorai, kurių bendra galia 230 kW (313 AG), o bent jau koncepcinio modelio sukimo momentas buvo tiesiog neįtikėtinas - 4500 Nm. Pranešama, jog "E-Tron" turi dinamines "Audi R8" savybes. Iš pastarojo automobilio paimta sutrumpinta platforma, aliuminio kėbulas. Nuo nulio iki 100 km/h "E-Tron" įsibėgėja per 4,8 sekundes, jo maksimalus greitis 200 km/h.

Automobilio variklius maitina 500 kg sverianti baterija. Jos pakanka 250 kilometrų. Tačiau, automobilis dar turi būti tobulinamas – mažinamas bendras svoris, derinami baterijos ir varikliai.

Automobilio kaina dar nėra aiški, akivaizdu, kad ji nebus maža. Skelbiama, kad „e-tron“ bus brangesnis už sportinį „Audi R8“ modelį, tačiau gamintojai tiki, kad kai kurie šios markės gerbėjai iškeis įprastą sportinį automobilį į „e-tron“.

„Visada atsiranda žmonių, kurie nori pirmieji įsigyti naujas technologijas“, – „Audi“ elektromobilio sėkme neabejojo vienas pagrindinių kompanijos dizainerių Achimas Badstubneras.

Aut. teisės: Autobild.lt
Autobild.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (22)

Susijusios žymos: