Serijinis sportinis Audi R8 modelis  (3)

"Audi" koncernas priėmė sprendimą gaminti naująjį sportinį automobilį "Audi R8", kurio pirminė idėjos studija "Le Mans quattro" buvo pristatyta prieš 2 metus tarptautinėje IAA Frankfurto automobilių parodoje. Serijinė "Audi R8" gamyba Neckarsulm mieste (Vokietija) prasidės paskutinį 2006 m. ketvirtį, o naujojo modelio pristatymas rinkai numatomas antrąjį 2007 m. ketvirtį.

"Naujuoju savo modeliu siekiame įtvirtinti "Audi" sėkmę automobilių sporte bei perkelti naujausius technologinius pasiekimus į serijinę gamybą. Šis modelis įkūnija "Audi" sportiškumo dvasią", - kalbėdamas apie Audi R8 pažymėjo prof. dr. Martin Winterkorn, "Audi AG" valdybos pirmininkas.

Audi R8 5 litrų bi turbo V10 variklis yra už kabinos, jis išvysto 610 AG ir 750 Nm sukimosi momentą. Kitoms Audi naujovėms priskiriamas ir FSI tiesioginis kuro įpurškimas, kuris pirmą kartą buvo įrengtas Le Mans varžybų Audi R8 automobiliams, o dabar prieinamas ir serijiniuose Audi modeliuose, bei aliumininis Audi Space Frame (ASF) rėmas, sumažinantis automobilio svorį iki 1530 kg. Tokio aukšto pajėgumo automobilio kabina yra stulbinančiai plati ir patogiai įrengta, jai būdinga išgarsinta Audi interjero dizaino kokybė.

Kainos dar neskelbiamos, tačiau manoma, kad jos prasidės nuo 95 tūkstančių eurų. Pagrindiniai konkurentai turėtų būti „Porsche 911“ bei „Aston Martin V8 Vantage“ – tikrai labai tituluoti varžovai ir bus įdomu matyti kaip seksis „Audi R8“ šioje kompanijoje.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: