Judesiais valdomas MP3 grotuvas (Video)  (5)

Šis mažytis garsiakalbį primenantis MP3 grotuvas ypatingas tuo, kad jam valdyti naudojami ne mygtukai, o judesiai - pavyzdžiui, paliečiant jo kampus arba paverčiant ant šono. Kaip jis veikia žiūrėkite video.

Beje, įrenginys nėra serijinės gamybos. Jo autorius - slapyvardžiu ChaN pasivadinęs elektronikos mėgėjas iš Japonijos. Jis savo svetainėje pateikia detalias instrukcijas, kaip tokį įrenginį pasigaminti pačiam - įskaitant principinę elektrinę schemą, komponentų aprašymą ir mikrovaldikliui ATmega644 reikalingą programą.

MP3 grotuve panaudotas triašis akselerometras, kuris leidžia justi lenkimą, sukimą ir vertikalų kėlimą. Įrenginys neturi jokių mygtukų; jame sumontuota jungtis SD tipo atminties kortelei ir mažas 2,1W galios garsiakalbis. Be to, antram garsiakalbiui prijungti numatyta audio jungtis. Jei grotuvas pasukamas taip, kad jo garsiakalbis atsiduria apačioje, jis išsijungia; jį pakėlus atgal - vėl įsijungia. Jei vienu priekiniu kampu kartą suduodama per stalo paviršių, peršokama vienu garso takeliu į priekį; jei tas pats atliekama su vienu iš galinių kampų, peršokama vienu takeliu atgal.Aut. teisės: www.technologijos.lt

(2)
(0)
(2)

Komentarai (5)