Diplomatų diskusija. Atsisveikinant su branduoline bomba

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

kiesza 2009-05-04 13:54
Pasaulis be branduoliniu ginklu taps tik tada kai ivyks branduolinis akras srbs pasauli uzvaldys JAV
modis 2009-05-04 16:31
Kaip galima su Rusija derėtis, jei ta valstybė grasina visoms kaimynėms karine grėsme. Ir kaip gali JAV derėtis, jei niekad nesugebės priversti Izraelį nusiginkluot, nes JAV valdo žydai. Čia tiek tarpusavio ambicijų, kad nesimato galo. O jei nepajudes JAV su Rusija kitkas ir nepajudės. Nekalbu jau apie Kinija.
arduain 2009-05-04 17:05
Kalbos, kalbos. Povandeninės srovės (interesai) daug stipresnės, nei gaivus taikos vėjelis. Artimiausią 100 metų nemanau, kad įvyks gerų poslinkių. Mažų mažiausiai tam reikia dar vienos Hirosimos. Daug šansų, kad tai bus, besibaigiant krizei, kuri tiktai įsibėgėja. Pasaulinė hiperinfliacija sudarys sąlygas atsirasti fašistinėms diktatūroms, kurios, galimas daiktas, panaudos atominį ginklą. Tik tokie sukrėtimai gali pakeisti teigiamą jėgos kulto įvaizdį. Išminties kaina pernelyg didelė. Kol kas dominuoja pinigai. O senoliai, kaip Gorbačiovas, užsidirba pinigėlį už paskaitas, eksploatuodami temą.
kionig 2009-05-04 17:27
Maziau kalbu daugiau darbu Zinoma kiekviena valstybe turi savuosius "top secret" taip kad visiskas nusiginklavimas neimanomas, manau, kad vistiek laikys ten kokiuose savo slapciausiuose bunkeriuose keleta atominiu rezervui. Panaudoti branduolini ginkla, manau, kad neimanoma, nes tos salies ateitis ne kokia butu, o ir dabar nera prasmes naudoti, jis laikomas kietumo ir tariamo saugumo atzvilgiu. Beje, i teroristu rankas patenkant tokiam ginklui, jau kitas dalykas, bet didziausiu bedu turetu JAV ir kitos konfliktuojancios salys.
Cortes 2009-05-05 16:39
jo krc vandenilines geriau upgraidas obama nukenksmint lol